“Supernova 2018” dalībniece MIONIA publisko dziesmas “You” videoklipuLTV raidījuma “Supernova 2018” dalībniece MIONIA publiskojusi savas eirodziesmas “You” video klipu un dokumentālo stāstu par sevi.

Par video, stāsta Mionia: “Mūzikas video dziesmai ir uzņemts Kuldīgā, pilsētā, kurā es dzīvoju un meža ainas ir no teritorijas ap manām lauku mājām. Tās ir man ļoti mīļas un nozīmīgas vietas, vide, kur esmu uzaugusi. Video konceptuāli simbolizē ceļu un kustību un šī ceļa laika es izdzīvoju emocijas, par kurām stāstu dziesmā.”

Video ir tapis sadarbojoties ar jauno mākslinieci Undīni Celitāni, ar kuru pirmo reizi Mionia strādāja, kad viņu uzrunāja saistībā ar dokumentālo filmu, kas bija paredzēta kā Liepājas Universitātes Jauno mēdiju māklas, noslēguma darbs. Gala rezultāts bija aizkustinoša un patiesa īsfilma, kurā par Mioniu izsakās viņas ģimene un tuvākie draugi. Noskatoties šo dokumentālo stāstu ir iespēja vairāk izprast Mionias, kā mākslinieces dzīves sajūtas un ikdienu.

Liels paldies par muzikas video un īsfilmas tapšanu viņa saka, Kuldīgas novada pašvaldībai un tehniskajam atbalstam “Arkogints Camera Rental” un “MPLab Liepaja”.

Dziesma “YOU” ir stāsts par spēcīgu mīlestību. Par to, ka kāds negaidīti satikts cilvēks pēkšņi šķiet tik tuvs un pazīstams, bet dažādu apstākļu dēļ nav iespējams būt kopā. Tā ir mācība mīlēt bez pieķeršanās, bez nosacījuma; pieņemt šo scenāriju bez aizvainojuma pret dzīvi, sevi un otru. Tai pat laikā šī mīlestība ir kā lapa, kas baiļu dēļ tiek norauta no koka ar varu, nesagaidot dabisko ceļu, rudeni.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas