Tallinn Music Week tiek pārcelts uz jūnijuStarptautiskais jaunās mūzikas un pilsētas festivāls Tallinn Music Week (TMW), kas sākotnēji tika plānots maija sākumā, ir pārcelts uz laiku no 9. līdz 13. jūnijam.

"Lēmums pārcelt festivālu no maija uz jūniju ir balstīts uz cerību, ka nesen atjaunotie ierobežojumi un pakāpeniski pieaugošais vakcināciju skaits nākamajos mēnešos radīs drošākus apstākļus kultūras pasākumu aktualizēšanai," komentē TMW dibinātāja un vadītāja Helēna Sildna. Viņa uzskata, ka kultūras pasākumu ieviešana ikdienas dzīvē ir būtiska ne tikai kultūras nozares un ekonomikas atveseļošanās procesam plašākā mērogā, bet arī cilvēku garīgai labklājībai. “Darīsim visu, kas no mums ir atkarīgs, lai apturētu vīrusa izplatīšanos, lai jaunā sezona varētu sākties ar kultūras atjaunošanu! ”

Šī gada TMW centrālā tēma ir saistīta ar mūzikas un kultūras, kā arī saistīto nozaru atveseļošanos un atdzimšanu pēc piedzīvotās pandēmijas izraisītās krīzes. Sadarbībā ar vietējām un starptautiskām mūzikas organizācijām TMW konferencē, kas notiks vecpilsētas centrā, norisināsies arī īpaša mūzikas industrijas procesiem veltīta diena.

Šogad TMW mūzikas programma īpaši koncentrēsies uz Baltijas valstu un Ziemeļvalstu talantu demonstrēšanu. Arī Latvijas mūziķiem tiks atvēlēta īpaša vieta. Mākslinieki no citām valstīm programmai tiks pievienoti vēlāk, atkarībā no pandēmijas situācijas uzlabošanas gaitas Igaunijā un ārvalstīs.

Gaidāmais festivāls apvienos trīs programmas pamatvirzienus. Tā ietvaros notiks dažādu žanru mūzikas festivāls dažādās vietās visā pilsētā, mūzikas industrijas konference un pilsētas svētku dienas aktivitātes, kas paredz arī specifiskas eksursijas un netipisko pilsētas ainavu izpēti. Jaunā internetvietne ar TMW 2021 dizainu ir atvērta jau no šīs nedēļas, un festivāla programma tiks atklāta pakāpeniski laikā no marta līdz maijam.

Biļetes uz Tallinn Music Week līdz 31. martam ir pieejamas ar atlaidi, un ir nopērkamas shop.tmw.ee.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas