Tapis eirodziesmas “Love Injected” videoklipsPašmāju dziedātāja un LTV autoru un izpildītāju konkursa Supernova 2015 uzvarētāja, Aminata Savadogo, prezentējusi dziesmas "Love Injected" videoklipu.

Pāris nedēļas pirms dziedātāja dosies pārstāvēt Latviju starptautiskajā konkursā "Eirovīzija 2015", skatītāju vērtējumam nodots arī eirodziesmas "Love Injected" videoklips.

Dziesma iekļauta arī mākslinieces debijas albumā "Inner Voice". Kā argumentē pati māksliniece: „Šis albums ir manu emociju, pārdomu un pārdzīvojumu krājums. Katra dziesma tajā simbolizē manu garastāvoli un jūtas, kas mani pārņemušas konkrētā brīdī. Kā jau jebkuram cilvēkam, emocijas var būt dažādas - gan jautras, pozitīvas, citreiz smieklīgas, gan ir arī skumju brīži, tukšuma sajūta, vilšanās. Tas viss ir atskaņots albumā „Inner Voice” - tās ir manas personiskās pārdomas, ar kurām dalos ar klausītājiem”.

Aminata uz Eirovīzijas skatuves kāps otrajā pusfinālā, kas norisināsies 21. maijā, un Latviju pārstāves ar desmito kārtas numuru.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas