Tapis videoklips Andra Ērgļa un Antras Stafeckas duetam “Laiks”Dziesma “Laiks”, kura jau kādu laiku dzirdama Latvijas radiostaciju ēterā, nu ir pieejama arī vizuālā veidolā.

Videoklipa scenārija autors, režisors un operators ir video mākslinieks Reinis Janulis. Stiliste un vizāžiste - Zane Melnace. Filmēšana ilga 15 stundu garumā “Ozo Golfa kluba” golfa laukumā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma” un Mangaļsalas pludmalē.

Dziesmas autori ir komponists Jānis Strazds un dzejniece Maija Kalniņa. Dueta audio ieraksts tapis 2016. gada vasarā, Egona Kronberga studijā. Ierakstā piedalījušies: Antra Stafecka (vokāls, papildus vokāls), Andris Ērglis (vokāls, papildus vokāls, sitaminstrumenti), Jānis Strazds (taustiņinstrumenti), Egons Kronbergs (elektriskā un akustiskā ģitāra), Aivars Meijers (bass), kā arī dāņu mūziķis Cecil Brown (steel ģitāra).

Video tapšanu atbalstījuši Zane Auškāpa, Armands Puče, apģērbu veikals "Lilita P", kultūras pils "Ziemeļblāzma", "Ozo Golf club", "Barona ielas kumode", "Doublju", "Mans drēbju skapis", kā arī stiliste un vizāžiste Zane Melnace.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas