Telekompāniju LNT iegādājas TV3 īpašnieks

Starptautiskā mediju kompānija Modern Times group MTG AB, kam Latvijā pieder tādi telekanāli kā TV3, TV3+ un TV6, 100% iegādājusies Latvijas Neatkarīgo Televīziju (LNT).

LNT ir otrais lielākais bezmaksas TV operators Latvijā. Pēc darījuma pabeigšanas, MTG uzņemsies pilnu operatīvo kontroli pār uzņēmumu.
Darījuma sīkāks izklāsts gan pagaidām nav pieejams, kā arī nav zināma darījuma precīzā summa. Lai šis pirkums pilnībā stātos spēkā, vēl ir nepieciešams Latvijas Konkurences padomes apstiprinājums. 

2011. gada pirmo deviņu mēnešu laikā LNT pie 7 miljonu eiro liela apgrozījuma strādāja ar zaudējumiem.

MTG ir augoša kompānija, un mēs pastāvīgi meklējam iespējas, lai pilnveidotu mūsu esošās pozīcijas tirgū, kā arī izveidot jaunas. LNT attīstības iespējas lieliski saskan ar mūsu pašreizējo darbību Latvijā un visā reģionā. LNT kanālu papildināsim ar savu piedāvājumu, ko esam attīstījuši pēdējo 14 gadu laikā. Šis darījums ļaus mums nodrošināt skatītājiem vēl lielāku daudzveidību un kvalitāti latviešu un krievu valodas programmām. Mēs esam apņēmušies turpināt investēt Latvijas un Baltijas reģiona reklāmas tirgus stabilizēšanā un atgriezties uz izaugsmes ceļa," darījumu komentē MGT izpilddirektors Hans-Holgers Albrehts.
Avots: www.mtg.se 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas