TOP 10 visvairāk nelegāli lejupielādētās filmas 2015.gadāŠajā interneta laikmetā, pirātisms ir kļuvis par nozīmīgu filmu nozares daļu, filmu studijām un dažādām organizācijām regulāri cenšoties atrast veidu, kā apturēt nelegālo filmu kopiju izplatīšanu. Lai gan tik daudz pūļu, tomēr gandrīz katra populāra filma ir tikusi lejupielādēta miljoniem reižu. Tomēr, kuras filmas visvairāk tika nelegāli lejupielādētas 2015. gadā? Šeit ir atbilde!

Izdevums “Variety” ir publicējis sarakstu ar gada visvairāk piratizētajām filmām, kuru TOP 10 starpā ir ļoti daudzas populāras filmas.

10. vieta

“Kingsman: Slepenais dienests” – Šī kinolente bija liels pārsteigums un pēc skatījumu skaita kinoteātros apsteidza pat populāro “Piecdesmit Greja nokrāsas” filmu. Diemžēl, šis panākumus piesaistīja arī lielu uzmanību un pirms 2015. gada beigām filma tika nelegāli lejupielādēta 30,922,987 reižu.

9. vieta

“Terminators: Genisys” – Filmas auditorija nebija pārāk droša par jaunās daļas kvalitāti, filmai dzimtenē nopelnot vien 89 miljonus ASV dolāru, tomēr cilvēki bija pietiekami ziņkārīgi, lai šo kopiju noskatītos nelegāli. Filmas kopija nelegāli tika lejupielādēta apmēram 31,001,480 reizes.

8. vieta

“Hobits: Piecu armiju kauja” – Ar katru jaunāko “Hobita” filmu daļu, aizvien populārāks kļuva šo kinolenšu pirātisms – šī jaunākā daļa bija visvairāk nelegāli lejupielādētākā no visām iepriekšējām – cilvēki to nelegāli noskatījās 31,574,872 reizes.

7. vieta

“Piecdesmit Greja nokrāsas” – Lai gan romāns, uz kura scenāriju tika balstīta filma, ieguva plašu popularitāti, cilvēki nebija pārliecināti, ka kinolentē būs iespējams pietiekami atbilstoši attēlot grāmatā valdošo seksualitāti. Tas varētu būt par iemeslu augstajiem filmas nelegālo lejupielāžu rezultātiem – tā kopumā tika nozagta 32,126,827 reizes.

6. vieta.

“Amerikāņu snaiperis” – Tehniski šī filma iznāca 2014. gadā, tomēr pateicoties tās masveida popularitātei, kinolente tika lejupielādēta vairāk nekā 33,953,737 reizes.

5. vieta.

“Trakais Makss: Skarbais ceļš” – Šī filma tika atzīta par šī gada lielāko “grāvēju”, tomēr, kā izskatās, cilvēki labprāt to arī vēlējās noskatīties mājās uz saviem datora monitoriem – kinolente kopā tika nelikumīgi lejupielādēta 36,443,244 reizes.

4. vieta.

“Jūras laikmeta pasaule”– Iznākot šai kinolentei, tika lauzti dažādi rekordi un tā tika atzīta par visu laiku trešo veiksmīgāko filmu. Kā var iedomāties, šādi paziņojumi noveda pie krietna skaita šīs kinolentes nelegālo lejupielāžu, to nozogot 36,881,763 reizes.

3. vieta

“Atriebēji: Ultrona laikmets”– Kā zināms, “Marvel” studijas filmas vienmēr ir bijušas vēsturiski populāras. Ja iepriekš tas bija “Dzelzs vīrs”, tagad tie ir “Atriebēji”, to nelegāli lejupielādējot 41,594,159 reizes.

2. vieta.

“Ātrs un bez žēlastības 7”– Aprīlī iznākot šai filmai, tā lauza dažādas rekordus, kas nozīmē, ka “pirāti” bija gana naski, lai to nelegāli iegūtu savā īpašumā – līdz šim filma ir lejupielādēta 44,794,877 reizes.

1. vieta

“Starp zvaigznēm”– Lūk, arī rekordists! Šī kinolente pārspēja pat pagājušā gada pirmās vietas ieguvēju ar gandrīz 15 miljoniem lielāku nelegālo lejupielāžu skaitu – kopumā to nelegāli savā īpašumā cilvēki ieguva 46,762,310 reizes.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas