Trešdien Spīķeru kvartālā brīvdabas koncertu sniegs grupas „Z-Scars” un „Logo”Trešdien, 19.jūlijā, Spīķeros ar brīvdabas koncertiem uzstāsies divas pašmāju apvienības – vakaru atklās Ansis Klintsons un grupa „Logo”, savukārt turpinājumā uzstāsies Andris Kivičs un grupa „Z-Scars”.

Grupa Z-SCARS dibināta 2001.gadā. Kopš tā laika Z-Scars ir iznākuši 6 ieraksti, vairāk kā 10 dziesmas ir bijušas Latvijas radiostaciju topu virsotnē. Grupa uzstājusies ap 500 koncertos gan Latvijā, gan ārpus tās robežām. Z-Scars ir ieguvuši vairākus nacionāla mēroga apbalvojumus. 2016.gadā grupa svinēja 15.gadu jubileju un izdeva digitālu ierakstu “Restarts”. 2017.gadā grupa nodevusi skatītājiem video dziesmai „Vērtības”.

Pēc vairāku gadu pārtraukuma jaunā sastāvā atgriezusies grupa „Logo”, kuras pirmsākumi meklējami 2000.gadā. Šobrīd jaunajā sastāvā – Ansis Klintsons, Rihards Lībietis, Egīls Leimanis, Matīss Repsis – grupa gatavo jaunu muzikālo materiālu. Koncertā būs dzirdamas gan grupas pirmsākumu dziesmas, gan arī svaigākās kompozīcijas – „Dzīvnieks”, kā arī grupas jaunākais gabals „Karma” un citi.

Koncerts norisināsies Spīķeru kvartāla laukumā, Maskavas ielā 8. Plkst.19.00 uz skatuves kāps grupa „Logo”, plkst.20.00 – grupa „Z-Scars”. Ieeja bez maksas.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas