“Triānas parks” laiž klajā jaunu dziesmu un videoViena no spilgtākajām Latvijas grupām "Triānas parks" 7. augustā fanus iepriecina ar singlu "Rozā brille", kas šā gada rudenī papildinās Baltijas koncerttūri.

"Dziesma ir par savas pasaules veidošanu un ticību savai vīzijai - tik bieži dzirdam ieteikumus un pamācības, kā labāk vajadzētu, bet galu galā katram pašam jāzina, kāds lēmums ir jāpieņem. Tas prasa drosmi un ne vienmēr ir viegli. Savā dzīvē tik bieži esmu dzirdējusi, ka jānomierinās, ka šī ideja jāmet malā, vai tērps pārāk traks... Mans ieteikums ir iet savu ceļu, brist savu purvu vai būvēt pašam savu lidlauku - jo viss ir paša rokās. Un nav gari jāsēž un jādomā - kā būtu, ja būtu..." stāsta grupas dalībniece Agnese Radkovska.

"Triānas parks", kuri jau pavasarī laida klajā savu jaunāko studijas albumu – "Alive" –, aicina klausītājus uz koncertiem 10. oktobrī "H2O" Aisteres zālē, Rīgā un 28. septembrī koncertzālē "Valmiera". Papildus koncertiem Rīgā un Valmierā grupa uzstāsies arī Viļņā, Kauņā, Tallinā un Pērnavā.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas