Tuvojas 14. starptautiskais gaisa balonu festivāls „LMT Kauss 2012”


No 30. maija līdz 3. jūnijam Madonā un tās apkaimē norisināsies gaisa balonu festivāls "LMT Kauss 2012". Ikviens ir aicināts vērot gaisa balonu sacensības, balonu šovus un apmeklēt vakara koncertus.Jau 14. gadu ar Latvijas Mobilā Telefona atbalstu gaisa balonu festivāls ir krāšņs notikums. Gaisa balonu pilotiem tā ir iespēja pierādīt savas profesionālās prasmes sacensībās, savukārt pasākuma viesi varēs piedzīvot ļoti košu gaisa balonu parādi debesīs, vērot ugunīgas atrakcijas, kā arī piedalīties vakara izklaides pasākumos.

Šogad dalībai festivālā pieteikušās jau vairāk nekā 20 gaisa balonu komandas no Latvijas, Lietuvas un Krievijas. Tradicionāli festivāla programmas galvenā sastāvdaļa būs gaisa balonu pilotu sacensībās – rīta un vakara lidojumi. Labvēlīgu laika apstākļu gadījumā dalībnieki veiks septiņus sacensību lidojumu, katrā no tiem pildot noteiktus uzdevumus. Labākais pilots saņems īpašo LMT kausu un galveno naudas balvu.

Neatņemama festivāla sastāvdaļa ir izklaides programma piektdienas un sestdienas, 1. un 2. jūnija, vakaros, kurā piedalīsies pazīstami mūziķi –"Otra puse", "Dzelzs Vilks", Igo, Miks Dukurs ar "Positive For", OKartes skatuves šova dalībnieki, Lauris Reiniks, "Labvēlīgais tips" un "Forte". Dejas līdz rītam spēlēs DJ Jānis Balodis un. Festivāla apmeklētāji varēs vērot arī īpašus balonu šovus, un to noslēgs krāšņa uguņošana sestdienas vakarā.

LMT klientiem no 25. līdz 31. maijam būs iespēja iegūt bezmaksas ielūgumus uz piektdienas un sestdienas vakara koncertiem, atverot mobilajā telefonā lapas m.lmt.lv balonu festivāla sadaļu.

Šogad festivāls norisināsies Madonas novada svētku ietvaros, kuru laikā visā pilsētā notiks dažādi izklaides pasākumi un atrakcijas, veidojot šos svētkus piesātinātākus un interesantākus.

Festivāls ir ceļojošs un iepriekš ir jau noticis Saldū, Talsos, Pedvālē, Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī, Cēsīs, Siguldā, Valmierā un Rīgā. Tuvojoties festivālam, vairāk informācijas varēs iegūt mājaslapā balonufestivals.lv.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas