TV3 kanālā atgriežas seriāls “Hawaii 5-0”TV3 seriāls Hawaii 5-0 atgriežas ar jauniem, vēl nopietnākiem noziegumiem un bīstamākām situācijām. Uzticamā specvienība ar tās vadītāju Stīvu Makgeretu priekšgalā strādās, lai uzturētu kārtību teju par paradīzi dēvējamā vietā. Viņiem nāksies tikt galā ar tādām situācijām kā korupcija, terorisma draudi, slepkavības un pat cilvēku tirdzniecību.

Kas sagaida jaunajā sezonā?

Jaunā, ceturtā Hawaii 5-0 sezona nominēta vairākām balvām par izciliem vizuālajiem efektiem, jo ikviens sērijās redzamais notikums ir pietuvināts pēc iespējas tuvāk realitātei. Šī sezona būs pilna ar humoristiskām situācijām, uz varoņu dzīvēm balstītiem stāstiem, elpu aizraujošiem asiem sižetiem, un, protams, noziedzību. Šosezon komandai būs darba pilnas rokas, un, neskaitot noziedznieku tvarstīšanu salās, dažiem no komandas būs jādodas misijā uz Afganistānu. Atskaitot šo misiju, pārējā darbība notiks Havaju salās, kas ļaus TV3 skatītājiem baudīt skaistās ainavas un zeltainās smilšu pludmales.

Ceturtā sezona sāksies ar to, ka komanda turpinās atrisināt smagos noziegumus, ar kuriem noslēdzās trešā sezona. Iepriekš redzētā teroristu grupa, kas izbēga no cietuma, būs iedzinusi stūrī Makgaretu un Wo Fatu. Kopš viņiem neizdevās nogalināt Wo, savā sarežģītajā shēmā teroristi iekļaus ķīlnieku saņemšanu Hawaii 5-0 galvenajā mītnē. Teroristiem būs pieeja datu bāzēm un viņi iegūs nepieciešamo informāciju, lai spētu izsekot Kono un Adamu, kuru atrašanās vieta ir slepena. Kad šī slēptuve tiks atklāta, Kono un Adams būs spiesti cīnīties par savām dzīvībām. Tikmēr Makgarets būs spiests pārkāpt likumu un ļaut teroristiem aizbēgt, lai spētu izglābt nolaupīto Katrīnu.

Gaidāmi slaveni viesaktieri

Šajā sezonā TV3 seriālā Hawaii 5-0 viesosies tādas slavenības kā aktieris un grupas Jonas Brothers dalībnieks Niks Džonas (Nick Jonas), kurš atveidos hakeri, kurš centīsies nozagt 100 miljonu dolāru no federāļiem. Tāpat skatītāji tiksies ar seriāla Pazudušie (Lost) un Slepkava (Hitman) aktieri Henriju Īanu Kusiku (Henry Ian Cuscik) un Džordžu Garsiu (Jorge Garcia), kurš arī ir spēlējis seriālā Pazudušie. Papildu šiem aktieriem vēl sagaidāma tikšanās ar piecu Zelta Globusa (Golden Globe) balvu ieguvēju, leģendāru aktrisi Kerolu Burnetu (Carol Burnett), kura savas godalgas ir nopelnījusi par savu komēdijšovu The Carol Burnett Show.

Skatieties Hawaii 5-0 no 19. janvāra pirmdienu vakaros 21:00 kanālā TV3!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas