TV3 piedāvā jaunu zinātniskās fantastikas seriālu “Bibliotekāri”TV3 piedāvā jaunu seriālu "Bibliotekāri", kas tapis iedvesmojoties no filmu triloģijas Bibliotekārs, un ir kā turpinājums filmai. Kad darbs bibliotekāram Flinam Karsenam sāk kļūt par sarežģītu, tiek nolīgta četru cilvēku komanda, kas palīdzēs uzturēt bibliotēku. Taču šī nav parasta bibliotēka. Tajā slēpjas kas tāds, kas apdraud visu pasauli.

Pēdējos 10 gadus Flins Karsens ir kalpojis bibliotēkai. Pirms sāka strādāt šajā darbā, viņš bija grāmatu tārps ar 22 akadēmiskajiem grādiem un absolūti bez nekādām sociālajām prasmēm. Izrādās, šis darbs bija viņam pats piemērotākais, un šo gadu laikā viņš no grāmatu tārpa kļuvis par brašu karstgalvi. Viņa galvenais uzdevums ir aizsargāt nevainīgos no slepenās burvju pasaules, kas izrādās, ir visur apkārt. Kad viss sāk kļūt pārāk sarežģīti, bibliotēka pieņem darbā īpaši izvēlētus četrus cilvēkus, lai kopā spētu aizsargāt bibliotēku no melnās maģijas. Kopā viņiem būs jārisina neatšķetināmi noslēpumi, jācīnās ar pārdabiskiem pretiniekiem. No tiem galvenā ir Serpentu brālība jeb sens kults, kuru vada noslēpumainais nemirstīgais Dulakū. Viņu rokās ir spēcīgi artefakti, starp kuriem ir Derības šķirsts, Likteņa šķēps, Džūdas kauss un Eksalibrs. Komandas pienākums ir novērst šo artefaktu nonākšanu nepareizās rokās.

Gaidāmā TV3 seriāla Bibliotekāri (Libarians) producents Dīns Devlins (Dean Devlin) par savu veikumu saka: D.Devlins piebilst, ka šis ir viņa sapņu seriāls, par kuru ir ļoti lepns. Arī skatītāji to iemīlējuši, ko apliecina fakts, ka kanālā TNT šī fantāzijas piedzīvojumu seriāla pirmizrāde ieinteresēja 5.3 miljoni skatītāju, un tā uzreiz kļuva par kanāla gada skatītāko televīzijas seriāla pirmizrādi.*

Iepazīstiet seriāla varoņus!

Bibliotekāru komandu vada skaistā Eva Bairda, kas ir bijusī NATO pretterorisma apkarotāja. Viņas galvenais uzdevums ir aizsargāt pārejos bibliotekārus, arī Flinu Karsenu, kuram dažkārt rodas grūtības pieņemt palīdzību no simpātiskās Rebekas un komandas, jo sevi sauc par vientuļnieku. Flina loma ir ņemta no filmas triloģijas Bibliotekārs. Pārējie komandas biedri ir Džeiks Stouns, kuram ir enciklopēdiskas zināšanas mākslas vēsturē, pārsteidzošā Kassandra Kiliāna, kuras inteliģence sniedzas tālu ārpus grāmatu gudrībām, un augstas klases zaglis Ezekils Džouns, kura pārdrošums un zināšanas bieži izglābs komandu. Bibliotēku apsargā Dženkins - vientuļnieks, kurš laiku labāk pavadītu savā maģiskajā laboratorija, ne šeit.

Evas lomu atveido Rebeka Romina (Rebecca Romijn), kura skatītājiem plašāk ir pazīstama no seriāla Kings un Maksvela (King & Maxwell) un modes komēdijseriāla Smukulīte Betija (Ugly Betty). Flina lomu atveido Noa Vails (Noah Wyle), kurš atveido arī galveno varoni seriālā Krītošās debesis (Falling Skies), un, protams, ir galvenais varonis filmu triloģijā Bibliotekārs. Kristians Keins (Christian Kane) atveido Džeika lomu. Viņa spilgtākās lomas līdz šim ir bijušas seriālos Līdzeklis (Leverage) un Tuvu mājām (Close to Home). Gudrās Kassandras lomas atveidotāja ir Lindija Būta (Lindy Booth), kanādiešu izcelsmes aktrise, kura piedalījusies vairākās šausmu filmās un komēdijās, kā, piemēram, Nepareizais pagrieziens (Wrong Turn) un Jaunie supervaroņi 2 (Kick-Ass 2).

Nepalaidiet fantāzijas piedzīvojumu seriālu Bibliotekāri no 3.februāra otrdienās 21:00 TV3!

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas