Uz kinoekrāniem varētu iznākt vēl četras “Transformeru” filmasNeskatoties uz to, ka režisora Maikla Beja grāvējs "Transformeri: Iznīcības laikmets", kas vasaras vidū baudīja nedalāmu skatītāju mīlestību, kritis ekspertu nežēlībā, rotaļlietu kompānija "Hasbro" plāno uzņemt vēl vismaz četras franšīzes daļas.

"Mēs vēlamies izplānot, kas turpmāko desmit gadu laikā notiks ar franšīzi," konferencē Kannās sacīja kompānijas pārstāvis Stīvens Deiviss.

Viņš atklāja, ka filmas fani varētu sagaidīt vēl vismaz trīs daļas.

Pēdējā no filmas daļām ar nosaukumu "Transformeri: Iznīcības laikmets" iznāca šī gada vasarā un stāsta par automehāniķa un izgudrotāja Keida (Marks Valbergs) nejaušo atklājumu, kas saceļ kājās gan autobotus, gan maldikonus, gan valdības aģentus. Tostarp transformeru senie un vareni spēki ir izvēlējušies Zemi par savu jauno mērķi. Sāksies vērienīgākā cīņa starp labajiem un ļaunajiem spēkiem.

Neskatoties uz skatītāju mīlestību un ievērojamiem kases ieņēmumiem, filma tikusi nominēta septiņām "Zelta avenes" balvām, kas tiek pasniegtas aizvadītā gada sliktākajām filmām.

Šī nebūt nebija pirmā reize, kad skatītāju atzinīgi novērtētais grāvējs pretendē uz anti- oskara balvu. 2009. gadā filmas otrā daļa "Transformeri: Pieveikto atriebība" tika atzīta par gada sliktāko filmu, bet Maikls Bejs par sliktāko režisoru.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas