Uzņems uz romantiskās drāmas “Piezīmju grāmatiņa” balstītu seriāluAmerikāņu televīzijas kanāls CW plāno uzņemt uz populārās romantiskās drāmas "Piezīmju grāmatiņa" (The Notebook) balstītu seriālu.

2004. gadā iznākusi kinolente iekaroja milzu popularitāti - Noa un Elijas stāsts aizkustināja miljoniem skatītāju un to uz TV ekrāniem izdzīvoja aktieri Raiens Goslings un Reičela Makadamsa.

Nikolasa Spārksa bestsellera "Piezīmju grāmatiņa" ekranizējums stāsta par brīnišķīgu vasaru, kad Noa satika Eliju. Elija bija labi audzināta meitene no turīgo aprindām, kamēr Noa bija vienkāršs lauku puisis. Abiem nebija itin nekā kopīga, bet tas netraucēja dzimt visskaistākajām mīlestības jūtām abu starpā. Viņi bija nešķirami līdz Elijas vecāki aizveda meiteni. Noa uzrakstīja mīļotajai 365 vēstules, bet viņa nesaņēma pat vienu..

Seriāls sekos līdzi divu mīļoto romantiskajam dzīves ceļojumam un tā darbība norisināsies pēc Otrā pasaules kara».

""Piezīmju grāmatiņa" ir ļoti lielu atzinību saņēmusi grāmata un filma. Seriāla darbība risināsies pēc Otrā pasaules kara. Nedomāju, ka mēs redzēsim pāra stāsta turpinājumu, taču viss vēl var mainīties," norāda CW vadītājs Marks Pedovics.

Seriāla scenārija autors būs rakstnieks Tods Grafs.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas