Vācijas kinoteātri boikotēs piedzīvojumu filmu “Atriebēji: Ultrona laikmets”Vairāk nekā uz 686 kinoekrāniem 193 Vācijas mazpilsētās nebūs redzama viena no šī gada gaidītākajām piedzīvojuma filmām "Atriebēji: Ultrona laikmets".

Kinoteātri nolēmuši boikotēt supervaroņu filmu "Atriebēji: Ultrona laikmets", tādējādi protestējot pret paaugstināto maksu par kinolentes izrādīšanu.

Vācijas raidorganizācija "Deutsche Welle" ziņo, ka kinostudija "Disney" strauji pacēlusi īres maksu par filmu no sākotnējiem 47,7 procentiem no biļešu pārdošanas līdz pat 53 procentiem. Tāpat ievērojami samazināts filmas mārketinga budžets Vācijā, kā arī atteikta avansa maksa par 3D brillēm.

"Mēs esam nobažījušies - it īpaši Austrumvācijā. Brīdī, kad cenas paaugstināsies, mums draud nopietnas problēmas, kas varētu piespiest kinoteātrus slēgt," sacīja organizācijas "I.G. Nord" pārstāvis Karls Heincs Meiers.

Neraugoties uz boikotu, filmas "Atriebēji: Ultrona laikmets" globālie kases ieņēmumi jau sasnieguši 201,2 miljonus ASV dolāru un nav zināms, cik lielu ietekmi Vācijas kinoteātru lēmums atstās uz filmas ieņēmumiem.

Piedzīvojumu filma "Atriebēji: Ultrona laikmets" stāsta par to, ka cilvēce atrodas uz iznīcības robežas. Ultrons - mākslīgais intelekts, kurš bija radīts, lai aizsargātu Zemi no ārējiem ienaidniekiem, ir kļuvis par ienaidnieku pašai cilvēcei. Vienīgie, kas var mest izaicinājumu tik neapturamam pretiniekam ir Atriebēji. Taču Ultrons ir pārāk spēcīgs - viņa laikmets ir sācies un tajā nav paredzēta vieta cilvēkiem.

Filmā galvenās lomas atveido godalgoti Holivudas aktieri - Roberts Daunijs Juniors, Kriss Hemsvorts, Marks Rufalo, Kriss Evanss, Skārleta Johansone un citi.

Filma uz Latvijas kinoekrāniem iznāk no 1. maija.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas