Vecgada vakarā Rīgā koncertēs “King Charles”


Viens no šī brīža populārākajiem britu folkroka izpildītājiem "King Charles" 31. decembra vakarā uzstāsies koncertzālē "Palladium Rīga", vēsta "Positivus Music" pārstāvji.Ekstravagantais mūziķis, īstajā vārdā Čārlzs Kosta, ir viens no daudzsološākajiem britu alternatīvās, indie un folkpopa skatuves pārstāvjiem. Šī gada maijā iznāca mākslinieka debijas albums "".


"King Charles" lieliski prot iedvesmot un saviļņot skatītājus – mākslinieka radītā mūzika ir dinamiska, atraisīta un neviltoti sirsnīga, kas jūtami izpaužas viņa koncertos. Cienītājiem "King Charles" ir pazīstams ar kompozīcijām "Bam Bam", "Love Lust", "Lady Percy" un citām.


Plašu ievērību Latvijas medijos "King Charles" ieguva 2011. gada "Positivus" festivālā, kad mūziķis pārsteidza un sajūsmināja klātesošos ar pārgalvīgu ģitārspēli uzrāpjoties skatuves konstrukcijās. Savukārt šīs vasaras festivālā "King Charles" ar pārliecību nostiprināja festivāla favorīta pozīciju ne tikai ar izcilu muzikālu priekšnesumu, bet arī skaidrā latviešu valodā paziņojot: "Es esmu karalis!"


Kopš savas muzikālās karjeras uzsākšanas 2007. gadā "King Charles" ir devies koncertturnejās kopā ar Lauru Mārlingu, "Noah and the Whale", kā arī "Mumford and Sons", ar kuriem kopā ierakstīts liriskais singls "The Brightest Lights".


Biļetes uz King Charles koncertu Rīgā nopērkamas visās "Biļešu serviss" kasēs un www.bilesuserviss.lv.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas