Vēl šonedēļ var apskatīt festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” mākslas darbusVēl līdz 14. janvārim Rīgā ir apskatāmi festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” vides mākslas darbi – “Egles”, kas pārsteidz ar jaunām, brīžiem provocējošām idejām un oriģinālu to risinājumu, kā arī izmantoto materiālu daudzveidību, radot pilsētā īpašu svētku noskaņu.

Šogad festivālā ir daudzi jauni objekti, bet ir iespēja redzēt arī skatītāju iemīļotos iepriekšējos gados tapušus mākslas darbus. Festivāla buklets drukātā veidā ar objektu atrašanās vietu un idejas aprakstu pieejams Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros, Rīgas Centrālās bibliotēkas filiālēs un tūrisma informācijas centros.

Apskatot un iepazīstot šī unikālā festivāla, kāds nav nevienā citā valstī, mākslas darbus, skatītāji ir aicināti arī balsot festivāla mājas lapā par sev tīkamāko vides objektu. Šogad iedzīvotāju vērtējumam profesionāli mākslinieki, radošo industriju pārstāvji un Latvijas Mākslas akadēmijas studenti festivālā kopskaitā piedāvā 41 vides dizaina objektu.

Ar objektu karti un aprakstu var iepazīties mājas lapā www.eglufestivals.lv

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas