Ventspilī gaidāms vinila plašu tirdziņšVentspils pilsētas svētkos 1. augustā no plkst. 11:00 teātra namā “Jūras vārti” norisināsies vinila plašu tirdziņš – viens no trim šajā “Vinila vasarā”.

Pirms trim gadiem Cēsīs notika pirmais vinila plašu, vinila aksesuāru un tehnikas tirdziņš, kas nu jau izvērties par tradicionālu notikumu, šovasar kļūstot par “Vinila vasaru” – triju tirdziņu sēriju, no kuriem viens pirmoreiz gaidāms arī Ventspilī. Proti, 1. augustā Ventspils pilsētas svētku ietvaros teātra nama “Jūras vārti” kafejnīcas zonā notiks otrais “Vinila vasaras” tirdziņš, kurā laipni gaidīti vinila plašu kultūras entuziasti un profesionāļi.

Dienas garumā no plkst. 11:00 notiks skaņuplašu tirdziņš. Tajā piedalīsies vairāki pašmāju kolekcionāri, tirgotāji un gluži vienkārši vinila entuziasti. Ikvienam interesentam būs iespēja redzēt, dzirdēt un iegādāties visdažādāko žanru un vecumu skaņuplates, atskaņotājus un citus ar vinilu saistītus aksesuārus.

Dalību tirdziņā pieteikt aicināts ikviens. Pat tad, ja mājās atradusies lieka Zodiaka vinila plates “Disco Alliance” kopija, ko varētu pārdot vai iemainīt pret citu, sevi interesējošu. Lai pieteiktu dalību, interesenti līdz 24. jūlija plkst. 17:00 aicināti rakstīt uz viniladiena@gmail.com vai zvanīt pa tālruni 25478144.

“Vinila vasaras” tirdziņš norisināsies teātra namā “Jūras vārti” (ieeja no Loču ielas). Darbosies bufete.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas