Ventspils Piedzīvojumu parkā rībinās supermotokross


Sestdienas, 28.jūlija, vakarā plkst. 18.00 ar sportistu parādi pa Ventspils pilsētas ielām tiks atklātas starptautiskās sacensības supermotokrosā „Ventbunkers Lielā balva 2012”.


Šogad pasākuma organizatori – Ventspils motoklubs „Rodeo” sadarbībā ar Ventspils pilsētas domi uzsvaru liek uz sportistu augsto meistarības līmeni, jo supermotokrosa trase slēpošanas kalnā „Lemberga hūte” izveidota ar iespaidīgiem lēcieniem un ātrām virāžām.


Kā pastāstīja viens no sacensību organizatoriem Arvis Sanders: „Iesācējiem un amatieriem šeit nav, ko darīt, jo trase pieprasa atbilstošu meistarību un prasmi savaldīt motociklu gaisā. Ar to arī supermotokross atšķiras no klasiskās motokrosa disciplīnas, kas viennozīmīgi ir „adrenalīna kokteilis” gan skatītājiem, gan arī pašiem braucējiem.”


Augusts Justs, Juss Laansoo, Vitautas Bučas, Priit Ratsepp, Dāvis Līvs, Roberts Justs, Indrek Magi, Erki Kahro, Slava Golovkins, Andre Park, Rannar Uusna, Dāvis Ivanovs – šie sportistu uzvārdi nav sveši Pasaules un Eiropas čempionātu līdzjutējiem, jo viņi regulāri, arī šajā sezonā piedalās augstākā ranga sacensībās. Vislabāk veicies Augustam Justam, kurš šobrīd pasaules rangā MX1 klasē ieņem 24.vietu un ir apņēmības pilns sestdien piedalīties pat abās motociklu klasēs – gan MX2, gan MX1. Ko pretī liks pieredzējušie vecmeistari Lauris Freibergs, Leons Kozlovskis, Agris Ļitvinovs? Tas noskaidrosies divos finālbraucienos katrā no šīm prestižajām klasēm sestdienas vakarā.


Sacensību 15 gadu jubilejas pasākumu kuplinās skatītāju iecienītais „Freestyle Show”, kurā šogad uzaicināts piedalīsies beļģu lielākā zvaigzne William van den Putte, kurš apsolījis ventspilniekiem parādīt vēl nebijušu lidojošu triku „Backflip Combo”, un Mārtiņš Aleksandrovičs jeb Alex, kurš apliecinās savu meistarību un lēks no speciāli uzstādītās 25 metru rampas. Šajā sezonā Mārtiņš ir cītīgi trenējies un ieguvis pieredzi, piedaloties dažādos šovos Eiropā.


Vakara programma ir sastādīta tā, lai garlaicīgi nekļūtu nevienam pasākuma apmeklētājam, jo ik pa laikam cīņas supermotokrosa trasē nomainīs muzikālā pauze. Uz lielās skatuves uzstāsies rokgrupa „Kaža un draugi”, kā arī DJ Japānis. Būs arī alus telts ar uzkodām un, protams, jubilejas salūts pēc apbalvošanas ceremonijas, kas notiks plkst. 22.45. Pasākuma noslēgumā – nakts ballīte līdz rīta gaismai ar jau pieminētajiem mūziķiem.


Padomāts arī par mazākajiem apmeklētājiem, jo bērniem darbosies Piedzīvojumu parka atrakcijas un izklaides. Atgādinām, ka bērniem līdz 16 gadu vecumam un pensionāriem ieeja pasākumā ir bez maksas, pārējiem tikai 2 Ls.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas