“Very Cool People” tagad skanēs arī trolejbusā


Jazz-funk ansamblis "Very Cool People" beidzot laidīs klajā savu otro studijas albumu "Cruising in the Trolley", kura pirmatskaņojums notiks kādā no Rīgas trolejbusiem.


"Very Cool People" albuma pirmatskaņojums trolejbusā gan paredzēts šauram klausītāju lokam,jo mediju pārstāvjiem un grupas draugiem iekāpšana trolejbusā ar ielūgumiem, taču ikviens, kas 13.oktobrī ap plkst.16.00 atradīsies Rīgas ielās maršrutā no Ganībju dambja līdz Centrālajai stacijai,iespējams, to dzirdēs par atvērtajiem trolejbusa logiem. Tās pašas dienas vakarā grupas albums tiks prezentēts vēlreiz, šoreiz pie omītes Vecrīgas klubā "Omas briljants", Audēju ielā 7.


Jaunajā albumā iekļauti astoņi skaņdarbi, un tā kopējais garums pārsniedz 45 minūtes. "Cruising in the Trolley" tika ierakstīts vienā ierakstu sesijā.


Šajā albumā vairākās kompozīcijās piedalījušies arī pieredzējuši mūziķi: Oskars Ozoliņš ("Labvēlīgais tips") - trompete, Nauris Strežs - trombons ("Latvian Blues Band") un Māris Jēkabsons ("City Jazz Big Band") - tenora saksofons. Pūšamās sekcijas aranžijas tika uzticētas grupas draugam pianistam Ritvaram Garozam ("City Jazz Big Band", "El Trio").


VCP albumā iekļāvuši arī vienu akustisko skaņdarbu - "5th Floor", kas grupas vēsturē ir līdz šim nebijis gadījums. Albuma skaņu operators ir Gatis Zaķis, bet to miksējis un māsterējis Jānis Kalve.


Foto: Very cool people.lv

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas