Vidzemes koncertzālē Cēsis izskanēs komponista Valta Pūces koncertprogramma “Tuvplāni”Šī gada 9.oktobrī Vidzemes koncertzālē Cēsis izskanēs komponista Valta Pūces koncertprogramma "Tuvplāni".

Koncertā piedalās šarmantie dziedātāji Dita Lūriņa, Andris Ērglis, virtuozais čellists Valters Pūce un Valts Pūce pie klavierēm. Brīvā un klusinātā gaisotnē var baudīt dziesmas no grupas MARANA agrākajām programmām , teātra izrādēm "Šveiks", "Ronja", "Sapņu pīpe", kā arī koncertuzvedumiem "Zeme" un "Rakstītāja".

“Gatavojot programmu, sameklēju gan vecas, gan ne tik vecas dziesmas, kas jau kaut kur skanējušas, dažas patiesībā nav pat nekur skanējušas, bet vienkārši stāv plauktā. Šis nosaukums ir atbilstošs koncerta saturam, jo programma ir intīma un personiska, kas ļauj tuvāk un dziļāk iepazīt katru no māksliniekiem.” par koncertprogrammu stāsta komponists Valts Pūce un piebilst, “Jau sen esmu sapņojis izveidot baudāmu programmu ar minimāliem līdzekļiem, lai ieietu mūzikā pa citām durvīm.”.

Komponista Valta Pūces mūzika vienmēr ir valdzinājusi ar vienkāršības spēku, kas balstās uz dziļu un spēcīgu saturu.

Valts Pūce ir viens no Latvijas iecienītākajiem kora mūzikas, muzikālo izrāžu un instrumentālu skaņdarbu autoriem, leģendārās " Maranas" izveidotājs un viens no vispārējo dziesmu svētku skaņdarbu autoriem.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas