Weekend Festival papildina jaunas superzvaigznesWeekend Festival Baltic turpina izziņot šī gada festivāla māksliniekus, kas no 4.līdz 6.augustam uzstāsies skaistajā Pērnavas pludmalē. Organizatori informē, ka savas uzstāšanās festivālā apstiprinājušas tādas superzvaigznes kā – AVICII no Zviedrijas, patlaban DJ duets nr.1 pasaulē – DIMITRI VEGAS & LIKE MIKE, Baltijā īpaši iemīļotais ROBIN SCHULZ, kā arī nīderlandiešu deju mūzikas smagsvars AFROJACK.

Weekend Festival Baltic Pērnavā norisināsies otro gadu pēc kārtas un tā apmeklētājus sagaidīs patiesi iespaidīgs mākslinieku saraksts. Tajā šogad ir iekļauti pasaulē pazīstamie KNIFE PARTY un hitu meistaru SIGMA. Līdzās tādām pēdējo gadu uzlecošajām zvaigznēm, kā igauņu SYN COLE un krievijas populārākajam DJ duetam MATISSE & SADKO, jau ilglaicīgus deju mūzikas fanus iepriecinās arī leģendārās grupas ATB uzstāšanās.

Tāpat savu uzstāšanos Pērnavā ir apstiprinājusi virkne citu deju mūzikas mākslinieku, tostarp BASSJACKERS, INFECTED MUSHROOM LIVE, TUNGEVAAG & RAABAN, Latvijā īpaši populārā hita “I'm an Albatraoz” īpašnieki ARONCHUPA, DARUDE, JACK PERRY, MR.BELT & WEZOL, DA TWEEKAZ, TIGER LILLY, un UMMET OZCAN.

Jau pagājušajā nedēļā Weekend Festival Baltic izziņoja pirmos oficiālos festivāla māksliniekus, kuru vidū bija Swedish House Mafia grupas galvenie dalībnieki, tagad plašākā pasaulē pazīstami kā AXWELL & INGROSSO, iespaidīgo šovu meistars un klubu mūzikas ģēnijs STEVE AOKI, grupas LMFAO līderis REDFOO, jaunais dīdžejs LOST FREQUENCIES no Beļģijas, britu uzlecošā zvaigzne SIGALA, SHOWTEK, EXAMPLE un daudzi citi.

Weekend Festival Baltic ir Baltijā lielākais elektroniskās deju mūzikas festivāls, kas šī gada 4.-6. augustā norisināsies Pērnavas pludmalē Igaunijā. Trīs dienu laikā uz četrām skatuvēm kopā kāps un neaizmirstamus priekšnesumus sniegs ap 80 augsta līmeņa mākslinieku no visas pasaules.

Reģistrējies www.weekendbaltic.lv un iegādājies savu biļetu lētāk!

Reģistrācija biļešu iepriekšpārdošanai jau ir sākusies www.weekendbaltic.com. Reģistrācija dos iespēju no 8. līdz 14. februārim iegādāties 3 dienu festivāla biļetes par samazinātu cenu – 89 eur (parastā cena – 99 eur). Festivāla biļešu publiskā pārdošana sāksies 15. februārī.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas