Z studijā uzstāsies “Dzelzs vilks” – grupai šogad aprit 30Latvijas Televīzijas koncertciklu “Koncerts Z studijā” šonedēļ turpinās grupa “Dzelzs vilks”. Ar grupas zināmākajām dziesmām Z studijā “Dzelzs vilks” uzsāks savu 30. jubilejas gadu.

“Dzelzs vilks” ir eksplozīva parādība pie Latvijas rokmūzikas debesīm, un jau teju trīs gadu desmitus – arī viena no jaudīgākajām latviešu koncertgrupām. Ar 14 studijas albumiem un septiņām Mūzikas gada balvām azotē, “Dzelzs vilks” nemainīgi pulcina visu paaudžu fanus, ik uzstāšanās reizē noturot klausītājus uz spēcīga mūzikas viļņa. Grupas harizmātiskais līderis Juris Kaukulis norāda, ka aizvadītais gads “mūs visus ierāva nezināmos ūdeņos”. “[Tagad] jūtamies kā nepazīstamā krastā izmesti, bet šis ir pats gada sākums, un ceram, ka tas jaunais kontinents, kur esam nokļuvuši, sola mums un jums daudz lielisku piedzīvojumu.” “Dzelzs vilka” šī gada lielākais piedzīvojums ir grupas 30. jubileja. ““Dzelzs vilka” 30. gadskārtas ieskaņā mēs nevarētu vēlēties labāku startu kā atkalsatikšanos, kaut neklātienē, ar faniem Z studijā. Turklāt trīsdesmit gadi nenozīmē, ka esam gatavi tikai purināt sirmās ūsas – blakus visu laiku spilgtākajām dziesmām spēlēsim arī mūsu jaunākos skaņdarbus ceļā uz studijas albumu. Nav noslēpums, ka ikvienā koncertā jūtamies kā rokfestivālā, un kāpēc lai Z studijas koncerts nekļūtu par visu nenotikušo un vēl gaidāmo vasaras festivālu jaudīgu summu?” retoriski vaicā grupas līderis.

Pirms koncerta mūziķus uz īsu sarunu aicinās LTV raidījumu vadītāja Kristīne Komarovska.

“Koncerts Z studijā. Dzelzs vilks” – 16. janvārī, plkst. 21.00 LTV1 un REPLAY.lv. Koncertu būs iespējams vērot arī LTV un REPLAY.lv Facebook lapās.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas