Ziemassvētkos Arēnā Rīga viesosies Maskavas Pilsētas balets ar izrādi “Gulbju ezers”


26. decembrī uz "Arēnas Rīga" amfiteātra skatuves viesosies Maskavas Pilsētas balets (Moscow City ballet) ar brīnišķu izrādi "Gulbju ezers". Pasākuma apmeklētājiem par prieku "Arēnā" valdīs svētku atmosfēra un pat ciemosies Ziemassvētku vecītis ar pārsteigumiem vismazākajiem skatītājiem!


Maskavas Pilsētas baleta viesošanās Rīgā gada nogalē jau kļuvusi par patīkamu tradīciju, un biļetes uz tā izrādēm vienmēr tiek pilnībā izpārdotas. Lai vairāk skatītāju varētu baudīt baleta mākslinieku priekšnesumu, šogad izrāde notiks nevis Latvijas Nacionālajā operā, bet "Arēnā Rīga", ļaujot būtiski samazināt pasākuma biļešu cenas.


Maskavas Pilsētas balets, ko 1988.gadā izveidojis Viktors Smirnovs-Golovanovs, lepojas ar vislabākajām, visizsmalcinātākajām Krievijas klasiskā baleta tradīcijām. Kopš 1989. gada šī trupa apceļojusi visu pasauli un uzstājusies Singapūrā, Filipīnās, ASV, Japānā, Kiprā, Grieķijā, Anglijā un daudzās citās valstīs. Rīgu Maskavas Pilsētas balets apciemos savas Eiropas turnejas laikā.
"Gulbju ezers" vienmēr bijusi viena no skatītāju iecienītākajām un pazīstamākajām baleta izrādēm pasaulē. Krievijas dejotāju meistarība un grācija, brīnišķīgie tērpi un, protams, lieliskā Pētera Čaikovska mūzika aizraus gan rūdītus baleta mākslas mīļotājus, gan skatītājus, kas baleta izrādi vēros pirmoreiz.


Biļetes uz pasākumu var iegādāties "Biļešu servisa" kasēs.


Foto: PublicitātesPar autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas