Zināms, kad beigsies pasaulslavenais seriāls “Simpsoni”Aizvadītajā nedēļas nogalē uz TV ekrāniem iznāca jaunā pasaules slavenā televīzijas seriāla “The Simpsons” (Simpsoni) 27. sezona, kura skatītājus pārsteigs ar daudziem negaidītiem pavērsieniem. Par nožēlu daudziem seriāla faniem, Simpsonu scenārists un producents atklāja, ka seriāla beigas sagaidāmas jau 2018. gadā.

Kā apgalvoja Als Džīns, seriāla galvenais producents, iemīļotās sērijas apstāsies pie 30. sezonas.

“Ir pilnīgi iespējams, ka mums nebūs jāiet līdz norunātajai 30. sezonai. Es nebūtu sašutis, ja mēs apstātos pie 28. sezonas, taču mans minējums ir vismaz 30 sezonas,” Džīns paskaidroja medijiem. “Ja jūs man liekat izvēlēties, es teiktu, ka seriāls beigsies pēc 30. sezonas, bet es varu arī kļūdīties. Man jau šķita, ka labi bija arī tad, kad bija iznākušas piecas sezonas”.

Simpsoni savus skatītājus priecē jau kopš 1989. gada. Pašlaik tiek uzskatīts, ka vienam no galvenajiem seriāla varoņiem – Homēram, ir 38 gadi, un skatītāji pēc režisora paziņojuma izteica nožēlu, ka neredzēs komisko aktieri veselu sezonu pavadam veco ļaužu pansionātā.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas