Zināms, kas atveidos galveno lomu Olivera Stouna gaidāmajā filmā par Edvardu SnoudenuBeidzot atklātībā nonākusi ziņa par to, kurš aktieris atveidos galveno lomu filmas «Volstrīta: Nauda nekad neguļ» režisora Olivera Stouna gaidāmajā kinofilmā par bijušo ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes darbinieku Edvardu Snoudenu.

Kā apliecina ārzemju medijos izskanējusi informācija, tieši amerikāņu aktieris Džozefs Gordons-Levits atveidos galveno lomu gaidāmajā Stouna filmā  «The Snowden Files».

Edvards Snoudens plašākā sabiedrībā ir pazīstams kā bijušais CIP darbinieks , kas publiskoja skandalozus faktus par ASV un Lielbritānijas politisko un rūpniecisko izspiegošanu. Pēc informācijas nopludināšanas Snoudens no ASV varasiestādēm slēpās vairākās valstīs, tostarp Hongongā un Krievijā.

Populārās režisors Olivers Stouns par filmas pamatu gatavojas ņemt «The Guardian» žurnālista Lūka Hārdinga sarakstīto grāmatu «The Snowden Files».

Amerikāņu režisors, kuram vienmēr politiskās tēmas ir bijušas tuvas, pats arī plāno būs šīs filmas producents. Režisors jau ir saņēmis Hārdinga apstiprinājumu filmas uzņemšanai pēc grāmatas «The Snowden Files» motīviem.

Kā norāda pats režisors, tad šīs ir viens no vissvarīgākajiem mūsu laikmeta stāstiem un tas ir liels izaicinājums to atspoguļot kinofilmā.

Paralēli Stouna iecerei, arī kompānija «Sony» plāno uzņemts filmu par Snoudenu, kuras pamatā būs «The Guardian» žurnālista Glena Grīnvalda grāmata «No Place to Hide: Edward Snowden, the NSA and the U. S. Surveillance State».

Foto: Publicitātes foto

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas