Aicina uz kultūras pasākumiem, veco gadu aizvadotVēl dažas dienas līdz Vecgada vakaram rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti apmeklēt vairākus bezmaksas koncertus, radošo darbu izstādes, kā arī baudīt svētku noskaņu, apmeklējot svētku tirdziņus un apskatot festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” vides objektus.

Pirms gadu mijas, 31. decembrī plkst. 16.00 rīdzinieki un pilsētas viesi aicināti Rīgas Domā uz koncertu „Ērģeļu skaņās atvadās gads”, muzicēs ērģelnieki Larisa Bulava, Jevgeņija Ļisicina, Vita Kalnciema, Tālivaldis Deksnis, Roberts Hansons un Atis Stepiņš.

31. decembrī visi laipni gaidīti pie Brīvības pieminekļa sagaidīt Jauno 2012. gadu, kur tieši gadu mijā ikvienu priecēs svētku uguņošana. Taču svētku noskaņa īsi pirms pusnakts būs jūtama gan pie pieminekļa, kur klātesošos priecēs jauniešu koris „Balsis”, gan Vecrīgā, kur Līvu laukumā muzicēs Pits Andersons un grupa „The Swamp Shakers”, bet Doma laukumā uzstāsies grupa „Keksi” un pēc pusnakts līksmība turpināsies kopā ar DJ. Turklāt 31. decembrī un 1. janvārī sabiedriskais transports Rīgā bez maksas!

Vēl līdz 2012. gadā 15. janvārim iespējams apskatīt festivāla „Ziemassvētku egļu ceļš” 42 vides objektus - interesanta risinājuma, īpaši veidotas Ziemassvētku eglītes, kas izvietotas Vecrīgā un Rīgas vēsturiskajā centrā. Ziemassvētku egļu ceļu izstaigāt palīdzēs arī īpaša karte, kurā atrodams ceļa maršruts un objektu apraksti. Karte pieejama interneta vietnē: www.eglufestivals.lv un Rīgas domes Apmeklētāju pieņemšanas centros - Kungu ielā 7/9 un priekšpilsētu izpilddirekcijās.


 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas