Grupas “Instrumenti” mūziķis Šipkēvics saindējies ar sēnēm

Grupu Instrumenti un Cosmos mūziķim Jānim Šipkēvicam nedēļas nogalē pēc saindēšanās ar marinētām sēnēm mākslinieks ceļojis no vienas slimnīcas uz otru, ziņo portāls Mango.lv.

Mūziķis sāka justies slikti naktī no piektdienas uz sestdienu un uzreiz raidīja izmisuma saucienu portālā Twitter.

"Ir kādas īpašas darbības veicamas, ja no marinētām sēnēm slikta dūša, vemšana, temperatūra? Tagad, pa nakti. Help," vīteroja pēkšņi sasirgušais mākslinieks.

Saistītie raksti

Sociālo portālu saziņai Šipkēvics bija izvēlējies kā vienīgo glābiņu, jo nelaimīgas apstākļu sakritības dēļ viņam tieši visnepiemērotākajā brīdī bija salūzis telefons, tāpēc nebija iespējams izsaukt ātro palīdzību.

"Man telefons atsities, un nav dzirdams, ko man saka klausulē. Kā filmā, jopcikiņ. Es nevaru vopšem piezvanīt nevienam," rakstīja mūziķis. Draugi sociālajā portālā metās mūziķi atbalstīt, un pēc brīža Šipkēvics jau ziņoja, ka jūtas labāk, raksta Mango.lv.

"Es baigi izvēmos, palika krietni labāk, pagaidām trauksmi izslēdzam, ja nu kas, man ir tagad variants, kā ātros izsaukt. Sirsnīgs, sirsnīgs paldies visiem par draudzību," viņš vīteroja, taču pēc brīža jau atkal sūdzējās par neizturamajām mocībām.

"Kā var nodabūt temperatūru uz leju? Mocībās jau no trijiem - saindējos ar sēnēm laikam. Sajūta kā drūmākajās pohās. Visu laiku 38 grādusi," rakstīja sasirgušais mūziķis.

Tālāk Šipkēvicam junioram sācies nakts ceļojums pa Rīgas slimnīcām - Rīgas 1. slimnīcas uzņemšanā neviens par sēnēm neko neesot zinājis, un mūziķis sūtīts uz Gaiļezeru. Šipkēvics iegriezies Stradiņa slimnīcā, kur arī neviens nemācējis palīdzēt, taču piedāvāts palikt stacionārā, atstājot mašīnu stāvvietā par 3 latiem stundā. Galu galā mākslinieks nonācis Latvijas Infektoloģijas centrā, kur palicis uzņemšanas nodaļā.

"Neatliekamās medicīniskās palīdzības uzņemšanas nodaļā savu ienācienu gaidu nu jau 25 minūtes," ironiski vīteroja Šipkēvics. Par laimi drīz vien ārsti sākuši rosīties, un Šipkēvics jau varēja informēt savus atbalstītājus par to, ka viss beidzies labi.

"Kaut kādu vīrusu pārbaudīs. Par sēnēm nav skaidrības. Ir jau daudz labāk. Esmu palātā ar čalīti, kurš zīmē foršus komiksus. Sarunājām, ka vēlāk skatīsimies filmu par Vorholu," Twitter sekotājus informēja mākslinieks.

Pēc nakts pārdzīvojumiem viņš sestdien aizmidzis jau sešos vakarā, noguļot 13 stundas un palaižot garām arī vēlēšanu satraukumu, un jau svētdienas rītā pamodies bez temperatūras un ar labu pašsajūtu un pateicies visiem par sirsnīgajiem uzmundrinājumiem. Svētdienas vakarā mākslinieks jau izrakstīts no ārstniecības iestādes, raksta Mango.lv.

"Esmu ārā, paldies māsiņām un dakterītēm, bija dikti jaukas un iejūtīgas," publiski ārstējošajam personālam pateicās Šipkēvics.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2020 Visas tiesības paturētas