Kulda atgriežas NHL un palīdz “Jets” izcīnīt uzvaru

Nacionālajā Hokeja līgā (NHL) aizvadītajā naktī pirmo spēli šosezon aizvadīja latviešu aizsargs Artūrs Kulda, palīdzot Vinipegas „Jets” izcīnīt savu pirmo uzvaru šosezon pret Tampabejas „Lightning”.

Sesto uzvaru sezonā piedzīvoja Artūra Kuldas pārstāvētā Vinipegas „Jets” komanda, uzvarot Tampabejas „Lightning”. Pirmais periods noslēdzās ar rezultātu 2:0 par labu Vinipegas komandai. Otrā perioda 8. minūtē pret Artūru Kuldu tika izdarīts noteikumu pārkāpums, un „Jets” bija iespēja spēlēt skaitliskajā vairākumā, kas arī tika realizēts ar tālšāvienu no zilās līnijas, 3:0 „Jets” labā. Vienus vārtus „Lightnings” atguva, taču „Jets” nekavējoties atbildēja – 4:1.

Trešajā periodā abas komandas tika pie viena vārtu guvuma, taču tas spēles iznākumu vairs neietekmēja. Vinipegas „Jets” pārtrauca savu 13 zaudējumu sēriju spēlēs pret Tampabejas „Lightning”, uzvarot ar 5:2.

Artūrs Kulda laukumā pavadīja 13 minūtes un 15 sekundes, komandām spēlējot tikai vienādos sastāvos, izdarīja divus metienus pa pretinieku vārtiem, taču rezultativitātes punktus neguva, noslēdzot spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Filadelfijas „Flyers” izbraukumā ar rezultātu 5:3 pieveica Karolīnas „Hurricanes”. Rezultātu jau otrajā minūtē atklāja Klods Žirū, izlaužoties viens pret vārtsargu, pēc izcilas Jāgra piespēles. Pirmā perioda vidū „Flyers” panāca 2:0, taču, spēlējot mazākumā, sekundi pirms perioda beigām, „Hurricanes” vienus vārtus atguva – 2:1.

Otrā perioda sākumā savus otros vārtus spēlē guva Žirū, panākot 3:1, bet vēl pēc 4 minūtēm, spēlējot vairākumā, rezultatīvs bija Veins Simonds, jau 4:1. Pēc šī vārtu zaudējuma Karolīnas „Hurricanes” veica vārtsargu maiņu. Drīz pēc tam „Hurricanes” guva vienus vārtus, bet pēdējo cerību glābt spēli deva piešķirtais soda metiens uz Filadelfijas vārtiem trešā perioda sākumā, kas tika realizēts - 4:3. Taču punktu spēlei pielika Filadelfijas uzbrucējs Mets Rīds, gūstot pēdējos vārtus mačā - 5:3.

Monreālā spēlē starp mājiniekiem „Canadiens” un Bufalo „Sabres” pirmais periods noslēdzās neizšķirti, bez vārtu guvumiem. Rezultātu otrā perioda ceturtajā minūtē atklāja Ēriks Kols, realizējot „Canadiens” skaitlisko vairākumu, bet pēc otrā perioda rezultāts bija jau 0:2.

Taču „Sabres” trešajā periodā izdevās izglābties, panākot neizšķirtu rezultātu. Pirmos vārtus Bufalo labā guva Džeisons Pominvils, bet izlīdzinājumu panākošos – Dereks Rojs. Neviena no komandām papildlaikā vārtus gūt nespēja, bet pēcspēles metienos pārāki izrādījās „Sabres” hokejisti, svinot uzvaru pār „Canadiens”, ar rezultātu 3:2.