Breds Pits domā par iešanu pensijā

Intervijā Austrālijas televīzijai 47 gadus vecais aktieris Breds Pits paziņojis, ka pēc gadiem trim, visticamāk, pārtrauks filmēties. Viņš gan norādījis, ka ar kinoindustriju saiknes saraut negatavojas, atzīstot, ka pēdējo gadu laikā iemīļojis producenta darbu.

Taču kļūt par režisoru B. Pits nekādā gadījumā neesot gatavs – tas prasīšot pārāk daudz laika.

Intervijā, kas demonstrēta televīzijas raidījumā 60 Minutes aktieris paziņojis, ka neplānojot filmēties līdz sirmam vecumam. «Domāju, ka pēc tam, kad man apritēs 50 gadu, es vairs nestāšos kameras priekšā. Cik man ir tagad? 47? Skaidrs, tātad man vēl palikuši trīs gadi,» sacījis B. Pits. Uz žurnālista aizrādījumu, ka viņš joprojām izskatās pietiekami jauneklīgi, aktieris bargā balsī pieprasījis izbeigt lišķību, bet pēc tam sācis skaļi smieties.

E!Online vēsta, ka kino jomu gan viņš pamest negrasās arī pēc apaļās jubilejas nosvinēšanas. «Es mīlu kino, joprojām laiku pa laikam skatos filmas, kuras skatījos pirms kādiem 20 gadiem. Mans mērķis ir veidot filmas, kas izturēs laika pārbaudi,» sacījis B. Pits, piebilstot, ka visvairāk viņu saista producenta darbs. Jāatgādina, ka šogad Kannu kinofestivāla galveno balvu ieguva B. Pita producētā filma The Tree Of Life, bet pašlaik viņš strādā pie lentes World War Z, kurā pilda gan producenta, gan galvenās lomas tēlotāja pienākumus. Režisora darbs aktieri gan nevilinot. «Es neplānoju kļūt par režisoru, tas padarīs traku gan mani pašu, gan manu ģimeni, jo man vienkārši nebūs laika ar viņiem tikties. Man patīk tas, ko es daru pašlaik,» viņš sacījis.

B. Pita un Andželinas Džolijas ģimenē aug seši bērni vecumā no trim līdz desmit gadiem, un aktieris atzinis, ka viņam ir ļoti svarīgi būt mājās un izjust ģimenes gaisotni. «Man patīk haoss un daudz netraucē arī tas, ka naktīs ne vienmēr izdodas izgulēties. Ir tik jauki, kad bērni ālējas līdz vēlai nakts stundai vai kāds no viņiem pamodies agri no rīta un jau cep pankūkas vai vēl kaut ko dara,» savās izjūtās dalījies B. Pits. Viņš arī pieļāvis iespēju, ka ģimene vēl tiks paplašināta. «Pagaidām neesam pārliecināti, ka tas ir viss,» ar viltīgu smaidu sacījis aktieris.

Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas