Leģendārā Lielbritānijas pankroka grupa “Leatherface” koncertēs Rīgā

Svētdien, 12.februārī "NABAKLAB" savu pirmo un pagaidām vienīgo koncertu Latvijā sniegs "Leatherface" no Lielbritānijas, kas bijuši par iedvesmas avotu neskaitāmām šobrīd popukārām pankroka grupām un pastāv jau vairāk kā 20 gadus.


Kaut gan "Leatherface" nekad nav bijusi ļoti populāra grupa un viņu singli nekad nav nonākuši lielākajās radiostacijās, "Leatherface" ir ieguvuši savdabīgu kulta grupas statusu pasaules punk mūzikas skatuvē un tos par saviem lielākajiem iedvesmotājiem min tādas prominentas grupas kā "Alkaline trio", "Hot water music", "Dillinger four" un daudzi citi. "Leatherface" skanējums tiešām ir īpašs un viegli atpazīstams. Grupas 1991.gada albums "Mush" savulaik ticis iekļauts mūzikas izdevuma "Big takeover" pasaules labāko pankroka ierakstu piecdesmitniekā.


Pagaidām nav nolemts, kura pašmāju grupa iesildīs "Leatherface" svētdienas koncertā, taču "NABAKLAB" to plāno atklāt drīz. Biļetes uz koncertu būs pieejamas klubā pirms koncerta sākuma, kas plānots ap plkst.21:00, bet ieeja klubā būs atvērta no plkst.19:00


Avots: nra.lv


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas