Viens no izcilākajiem dīdžejiem pasaulē Paul van Dyk ar savu šovu uzstāsies Tallinā

Pasākumu aģentūra New Line Agency (http://www.nla.ee/) paziņo, ka 17.Februārī Saku Suurhall gada lielākajā deju mūzikas pasākumā Igaunijā uzstāsies vairākkārt par pasaules labāko dīdžēju atzītais- Paul van Dyk.

Paul van Dyk ir daudzpusīgs mūziķis, elektroniskās deju mūzikas dīdžejs un producents no Vācijas, kura darbs ir ticis novērtēts ar prestižo Grammy balvu. Pasaules top 10 dīdžeju sarakstā viņam ir izdevies noturēties jau kopš 1998.gada, bet divus gadus pēc kārtas- 2005 un 2006 gadā- viņš tika atzīts par pasaules izcilāko dīdžeju. Slavu un atzinību viņš izpelnījās ar savu hitu “For an Angel”, un kopš tā laika viņš ir pārdevis aptuveni 4,5 miljonus albumu.

Elektroniskajai deju mūzikai Paul van Dyk nopietni sāka pievērsties 1993.gadā, kad viņš pārveidoja deju mūzikas himnu “Love Stimulation” un izdeva šo remiksu ar nosaukumu “X-Mix-1- the MFS Trip”, bet 1994.gadā lielus nopelnus guva viņa remikss New Orders dziesmai “Spooky”. Izdodot savu albumu “Seven Ways” 1996.gadā, Paul van Dyk sevi pieteica kā transa mūzikas pionieri, īpašus panākumus gūdams Lielbritānijā, kur “DJ Magazine” lasītāji albumu iebalsoja topa pašā virsotnē. 2000. gadā jau melodiskākās skaņās tika izdots mākslinieka trešais studijas albums- “Out There and Back”. Īpašu ievērību no šī albuma guva singls “Tell Me Why (The Riddle)”, kas tika ierakstīts, sadarbojoties ar Saint Etienne. Tāpat, par hitu kļuva “We are Alive”- remikss Dženiferas Braunas (Jennifer Brown) dziesmai “Alive”. Jau gadu vēlāk tika izdots viņa pirmais remiksu albums “The Politics of Dancing”, kam sekoja pasaules turneja un DVD “Global” izdošana. 2003.gadā Paul van Dyk izveidoja mūziku filmai “Zurdo”, kas viņam atnesa Oskara balvu.Avots: nra.lv
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas