Samanta Tīna uzvar TV konkursā ItālijāIzturot 25 valstu pārstāvju konkurenci divas atlases kārtās, svētdienas vakarā dziedātāja Samanta Tīna plūca laurus starptautiskā TV dziesmu konkursā “Canzoni dal Mondo” Itālijā.

Konkurss Itālijā norisinājās jau sesto reizi un līdz šim tajā uzvarētāju godā bijuši Spānijas, Lietuvas, Krievijas, Kipras un Maltas dziedātāji. 2011. gadā uzvarētāju sarakstu papaildināja arī Latvijas pārstāve Samanta Tīna. Pirms dalības konkursā Samanta teica: “Esmu nedaudz satraukusies, jo esmu pirmā, kas turp dodas –šādā situācijā vienmēr ir “lielais nezināmais” par to, kā viss notiks. Esmu droša, ka nodziedāšu lieliski”. Tagad, kad Samanta ir ieguvusi augstāko godalgu šajā konkursā,varam drosī teikt, ka viņa nodziedāja lieliski – žūriju uzrunāja Samantas Tīnas sagatavotā Laras Fabiānas kompozīcija “Je’Taime” franču valodā.

Latvijā dziedātāja atgriezīsies rīt un tad Latvijas mediju pārstāvjiem būs iespēja tikties ar dziedātāju un uzdot viņai jautājumus. Bet – atpūtas laiks pēcuzvaras TV konkursā Samantai būs īss, jo pavisam drīz saksies darbs pie jaunās koncertprogrammas, kuras pirmizrāde ir paredzēta oktobrī – Samanta Tīna sola, kaviņas jaunā šovprogramma būs pārsteidzoši šokējoša. “Kas tads Latvijas skatītājiem vēl nav ticis piedāvāts”, ar lepnumu saka dziedātāja, piebilstot, ka pirms tam vēl jāpaspēj sagatavoties jaunajam TV3 šovam, kurā līdzās citiem Latvijas dziedātājiem piedalīsies arī Samanta.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2021 Visas tiesības paturētas