«Vainīgas ir zvaigznes» pārliecinoša līdere «Teen Choice» balvu ceremonijāSvētdien norisinājās balvas «Teen Choice» pasniegšanas ceremonijā, kurā pārliecinoši triumfēja populārā drāma «Vainīgas ir zvaigznes», saņemot visvairāk balvas.

Filmas galveno lomu atveidotāji Šeilīna Vudlija un Ansels Elgorts saņēma vairākas «Teen Choice» balvas, tai skaitā par labāko skūpstu, tāpat Elgorts tika atzīts par labāko dramatisko aktieri.

Filmas «Vainīgas ir zvaigznes»pamatā ir NEW YORK TIMES bestsellera autora Džona Grīna darbs, kurš guvis plašu popularitāti visā pasaulē un kurā spīdoši atklāta jautrība, saviļņojums un traģiskums, ko sniedz dzīvība un mīlestība.

Neparastais mīlas stāsts ir par Heizelu, kura cīnās ar vēzi un iet uz atbalsta grupu daudziem citiem tādiem kā viņa, līdz reiz viņa tur satiek Augustu. Viņa parādīšanās ar vēzi slimo bērnu un jauniešu atbalsta grupā pārraksta Heizelas stāstu pilnīgi no jauna. Starp viņiem uzliesmo mīlestība, viņi filozofē par dažādām dzīves tēmām, viņi dzīvo tā, it kā katra diena būtu pēdējā…

Latvijas kinoteātros filma būs skatāma no 22. augusta.

Foto: Publicitātes
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas