Ar koncertu “Rekviēms – Lūgšana par Baltijas jūru” tiks atklāts festivāls “Summertime – aicina Inese Galante”Šodien, 11. augustā Dzintaru koncertzālē notiks festivāla "Summertime 2014" atklāšanas koncerts.

Ar koncertu "Rekviēms - Lūgšana par Baltijas jūru" šodien Dzintaru koncertzālē tiks atklāts desmitās jubilejas gadā festivāls "Summertime – aicina Inese Galante".

Koncertā uz vienas skatuves tiksies izcils solistu ansamblis: Anna Hallenberga, Andreass Šagers, Egils Siliņš un festivāla sirds – Inese Galante.

Jau vēstījām, ka no 11. līdz 17. augustam Dzintaru koncertzāle Jūrmalā kļūs par vietu, kur satikties klasiskās mūzikas cienītājiem. Jau desmito gadu pēc kārtas norisināsies klasiskās mūzikas festivāls „Summertime – aicina Inese Galante”.

Festivālā spožais latviešu izcelsmes soprāns - Inese Galante uzstāsies kopā ar jauniem talanti, pasaulē pazīstamiem māksliniekiem un pašmāju klasiskās mūzikas izpildītājiem.

Viens no emocionāli spilgtākajiem brīžiem festivālā būs jaunie muzikālie talanti, kas savas muzicēšanas prasmes pilnveidojuši tieši ar Ineses Galantes fonda atbalstu.

Foto: Publicitātes

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas