1.septembrī Vērmanes dārzā notiks Zinību dienai veltīts pasākums


Jau devīto gadu pašā Rīgas sirdī – Vērmanes dārzā notiks pasākums "Zem viena jumta", kas veltīts Zinību dienai 1. septembrim. Laikā no 15.00 līdz 18.00 parka apmeklētājus priecēs neskaitāmas parka aktivitātes. Dažādas atrakcijas, informācija par organizācijām, spēles, mūzika un daudz smaidīgu jauniešu.


"Zem viena jumta" – tas ir pasākums jauniešiem, kas jau devīto gadu iekrāsos un ieskandinās Rīgu ar milzīgu krāsu un iespaidu spektru, atklājot Jauniešu mēnesi. Rīgas Skolēnu dome (RSD) visiem, kas sirdī jauni, piedāvā pavadīt 1. septembri pozitīvā un emociju pilnā atmosfērā, baudot dažādus māksliniekus uz galvenās parka skatuves.


No 15.00 līdz 22.00 uzstāsies gan dejotāji, gan jauniešu un plašāk pazīstamas mūziķu grupas. Paralēli tam jauniešiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties dažādās parka aktivitātēs, sportot, zīmēt un uzzināt daudz, jaunas un noderīgas informācijas par organizācijām un citām aktuālām lietām Vērmanes dārza kvartālos.


Organizāciju aleja


Cauri visam Vērmanes dārza parkam visgarākā iela būs atvēlēta organizācijām, veidojot organizāciju aleju, kuru divās daļās sadalīs RSD telts. No pulksten 15.00 līdz 18.00 jaunieši atklās sev jaunu pasauli – organizācijas. Kas nu kuram interesē, vai nu tā būtu starptautiskā apmaiņa, Eiropas aktualitātes, radošuma attīstīšana, prātā asināšana, to visu un vairāk jaunieši varēs uzzināt ejot cauri šai alejai.


Blakus alejai atradīsies Sky Foto stends, kas ir neparasta pieeja ierastajiem foto stendiem. Šeit gulies uz zemes un skaties fotogrāfa objektīvā augstu gaisā.


Izglītības kvartāls


Šajā kvartālā varēs iepazīties ar organizāciju piedāvāto informāciju saistībā ar izglītību. Interešu pulciņi, Eiropas Savienības atbalsts un vēl kas cits.


Mākslas kvartāls


Mākslas kvartālā ikviens varēs pārbaudīt savas radošās spējas gleznojot, apzīmējot sejas, veidojot rotas, krekla dizainu... Varbūt atklāsi ko tādu, kas pirms tam bija nezināms?


Sporta kvartāls


Sporta kvartāls aicinās pavadīt savu brīvo laiku veselīgi, bet blakus sporta kvartālam varēs atrast Coca – Cola minigolfa laukumu, kur dienas gaitā tiks noskaidrots spējīgākais golfa spēlētājs, kas savā īpašumā iegūs iPod mūzikas atskaņotāju.


Pasākums notiek ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta finansiālu atbalstu, to organizē Rīgas Skolēnu dome, kurai palīdz nodibinājuma "Rīgas Skolēnu domes atbalsta fonds".

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas