14. februārī Olgas Žitluhinas dejas kompānija izdejos mīlestību

Katru gadu par godu visu mīlētāju dienai Olgas Žitluhinas dejas kompānija dodas pie skatītājiem ar izrādi "Un atkal par to pašu. I daļa".


Arī šis gads nebūs izņēmums, un 14. februārī deju studijas Dzirnas lielajā zālē būs skatāma skatītāju iemīļotā dejas drāma par mīlestību: ...par to pašu mīlestību, kura ir tik skaista un tāla. Kā sārta pamale vasaras vakaros, kā atmiņas par bērnības zemeņogām uz mēles. Vienmēr gaidīt, cerēt, tikties. Un nikni mesties pakaļ, ķert, grābt un grūstīties…


Izrāde spēlē, spēlējas un apspēlē mīlestības tēmu, tās simbolus, banalitātes un savdabīgo klātbūtni brīžos, kad tā atrodas ar teleskopu sasniedzamā attālumā.


Izrādē notiek dzīvās mūzikas pavadījumā: grupas Dzelzs vilks mūziķi Juris Kaukulis un Kaspars Tobis no rokmūziķiem pārvērties par mīļiem, sentimentāliem neofolka izpildītājiem, spēlējot mandolīnu un akordeonu.


Olgas Žitluhinas dejas kompānija un grupas Dzelzs Vilks mūziķi Juris Kaukulis un Kaspars Tobis sadarbojas kopš 2005. gada. Līdztekus citiem kopīgiem projektiem, 2005.gadā tapa dejas izrāde „Un atkal par to pašu. I daļa” Šī izrāde ir visvairāk rādītais trupas projekts gan Latvijā, gan ārvalstīs. Turklāt izrāde notikusi ne tikai tradicionālās teātra telpās, bet arī dažnedažādos specifiskos interjeros un eksterjeros.


Horeogrāfija un izpildījums: Olga Žitluhina, Ilze Zīriņa, Ramona Galkina, Santa Grīnfelde, Andris Kačanovskis, Dmitrijs Gaitjukevičs, Andrejs Filipovs.


Izrāde notiks 14. februārī plkst. 20:00 deju studijā Dzirnas, kas atrodas Brīvības gatvē 224 korpuss 5, ieeja no Vairogu ielas. Biļetes var iegādāties Biļešu paradīzes kasēs, www.bilesuparadize.lv un deju studijā Dzirnas. Cena: 3 Ls.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas