JRT aicina bērnus uz PASAKĀM

Auksti? Jaunais Rīgas teātris aicina sildīties eksotiskās, aizraujošās pasaku izrādēs pašiem jaunākajiem skatītājiem! (Bet novērojumi liecina, ka acis mirdz arī lielajiem.)


12., 18. un 25. februārī NIJARAMAS PASAKAS aicina doties ceļojumā uz seno, tālo Indiju.
Bet 19. un 26. februārī noskatieties arī PASAKAS PAR ZVĒRIEM!


Dažas no iestudējumā izmantotajām pasakām ir pat 2000 gadu vecas, taču tajās ir daudz kopīga ar latviešu tautas pasakām – izrādās, mazajam strazdiņam ir tikpat liela dūša kā Sprīdītim, indiešu princesīte šķiet līdzīga latviešu princesei Gundegai, bet šakālis viltībā var sacensties ar pašu lapsu kūmiņu.


NIJARAMAS PASAKAS patiks romantiski noskaņotajiem un tiem, kas tic princesēm, mīlestībai un sapņu piepildījumam. Savukārt PASAKĀS PAR ZVĒRIEM drosmē un attapībā sacenšas neparasti džungļu iemītnieki.


Izrādēs atdzīvojas kartons un koši lakati, bļoda pārvēršas par pērkondārdošām bungām, skan noslēpumaina mūzika, un ikviens mazais skatītājs var gūt iedvesmu savām ikdienas rotaļām!


Izrādes sola daudz pārvērtību, skaņu, krāsu un kustību par prieku gan mazajiem, gan lielajiem. Indiešu pasakas košos piedzīvojumos pārvērtusi režisore Māra Ķimele, bet asprātīgu zvēru pasauli uzbūrušas mākslinieces Inga Bermaka un Agnese Stabiņa. Izrādēs piedalās Jana Čivžele, Inga Alsiņa, Varis Piņķis, Edgars Samītis un Andis Strods, kā arī mūziķi Jēkabs Nīmanis un Maksims Šenteļevs.


Izrāžu sākuma laiki
NIJARAMAS PASAKAS 12. februārī 14.00, 18. februārī 12.00 un 14.00, 25. februārī 16.00
PASAKAS PAR ZVĒRIEM 19. februārī 12.00 un 14.00, 26. februārī 16.00


Izrādes notiek Kamerzālē (JRT ēkas 2. stāvā), izrāžu ilgums 1 stunda.
Biļešu cenas: Ls 3,00 (bērniem) un Ls 5,00 (pieaugušajiem).


Izrādes būs lieliski piemērotas bērniem no 4 gadu vecuma.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas