4.starptautiskais Iluzionistu festivāls Abrakadabra norisināsies Jūrmalā

Iluzionisms ir māksla – tieši šāda ir 4. starptautiskā Iluzionistu festivāla Abrakadabra, ko šoreiz Pecolli organizē 10. jūnijā Dzintaru koncertzālē Jūrmalā, visu priekšnesumu ideja.

Kā pastāstīja festivāla organizatori, jau jūnijā sirreālās iluzionisma mākslas pārstāvji priecēs skatītājus ar neredzētiem trikiem. Brīnumus rādīs burvju māksliniece no Vācijas ar sešām rokām; kāds cits mākslinieks demonstrēs, ka trikus tikpat labi var veikt arī ar kāju pirkstiem; savukārt vēl kāds cits mākslinieks iesprauksies balonā... Ar bīstamākiem trikiem pārsteigs iluzionists no Beļģijas, taču visjautrākos šausmu brīnumus solās sniegt pats Drakula. Šīs un vēl daudzas citas brīnumu un pārsteigumu pilnas uzstāšanās ikvienu gaidīs krāšņajā Iluzionisma Gala’ koncertā, kas notiks 10. jūnijā plkst. 19.00.

10. jūnijā plkst. 12.00 skatītāji varēs priecāties un just līdzi Eiropas un Krievijas jaunajiem burvju māksliniekiem, kas savus brīnumu jaunievedumus un trikus demonstrēs karstajās burvju cīņās – iluzionistu sacensību šovā, turpat uz Dzintaru koncertzāles skatuves.

Kā jaunums, šogad būs Mikromaģijas Gala’ šovs, kas notiks 9. jūnijā plkst. 19.30 Hotel Jūrmala Spa telpās – viesnīcas 11. stāva konferenču zālē ar burvīgu panorāmas skatu uz jūru. Šo šovu vadīs viens no pieprasītākajiem iluzionistiem Eiropā un Lasvegasā – "Topas", kura oriģinalitātei un smalkajam humoram līdzinieku nav!

Kā jau visiem pasaules iluzionisma festivāliem pienākas, arī Abrakadabra organizētāji – iluzionisti Pecolli būs sarūpējuši neredzētas, profesionālas un interesantas iluzionisma un inovatīvo skatuves mākslu Meistarklases un seminārus.

Neiztiks arī bez tematiskajiem festivāla dalībnieku draudzības vakariem, kuru laikā viesi – ārzemju iluzionisti tiks atraktīvā veidā iepazīstināti ar iluzionisma vēsturiskajām un mūsdienu tradīcijām Latvijā.

Jāatgādina, ka iepriekšējā Abrakadabra festivālā piedalījās iluzionisti no 16 dažādām valstīm, kas, protams, ļoti iepriecināja organizatorus, jo pozitīvā enerģija no Latvijas tika nesta plašajā pasaulē, par ko liecina lielā atsaucība šim gaidāmajam 4. Abrakadabra festivālam.


Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas