Aicina aktīvi pavadīt 8. martu MežaparkāKā jau katru gadu, 8. martā atzīmējam starptautisko sieviešu dienu, kad daiļā dzimuma pārstāvēm tiek dāvāta pastiprināta uzmanība, mīļi vārdi, ziedi vai citas patīkamas lietas, kas sievieti iepriecina un liek justies kā īstā svētku dienā, tieši priekš viņas.

Atzīmējot 8. martu – starptautisko sieviešu dienu, SIA "Ziemas Parks", kurš atrodas Mežaparkā, ir sagatavojis dāvanas un pārsteigumus ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei, kura atpūtīsies "Ziemas Parkā", 8. martā.

"Šīs dienas laikā – 8. martā, ikviena "Ziemas Parka" apmeklētāja, kura vēlēsies pie mums atpūsties, tiks pie pārsteiguma dāvaniņām, kas domātas tieši priekš viņām. Varam pačukstēt, ka neiztikt arī bez atlaidēm – jebkurai no "Ziemas Parka" atrakcijām, ikvienai dāmai – mazai vai lielai," stāsta atpūtas parka pārstāvji.

"Tādēļ aicināti arī vīrieši, iepriecināt savas mīļās meitenes. Aktīvi pavadīt laiku, svaigā gaisā, ir lieliska ideja, kā nosvinēt 8. martu "Ziemas Parkā" un dot iespēju ikvienai saņemt pārsteigumus un dāvaniņas arī no mums.

Ziema vēl nav beigusies, un aktīvos ziemas priekus var izbaudīt vēl joprojām, te pat galvaspilsētā Rīgā. Mežaparkā sniegs vēl ir gana daudz, lai aktīvi atpūstos kopā ar savām mīļajām meitenēm!"

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2023 Visas tiesības paturētas