Aicina iedzīvotājus iesūtīt novēlējumus Latvijai svētkos un kļūt par daļu no Staro Rīga projekta

Gaismas festivāla Staro Rīga 2011 dalībnieki no 17. līdz 20. novembrim, apmeklējot unikālo projektu Baltcom Fonoskops Skārņu ielā 9, varēs izbaudīt, kā viņu balss pārvēršas melodijā un vizuālās gaismas spēlēs.

Vēl pirms Baltcom aicina iedzīvotājus piedalīties konkursā „Tavs vēlējums Latvijai – Tava balss Fonoskopā!”. Lai piedalītos konkursā, dalībniekiem kādā no Baltcom sociālo mediju profiliem (draugiem.lv vai Facebook) jāiesūta savs vēlējums Latvijai. Konkursa dalībniekiem būs iespēja iegūt balvas, kā arī labākie citāti tiks integrēti projektā Baltcom Fonoskops!

„Mūsuprāt, ikvienam vārdam un domai ir spēks. Latvijai pašlaik ir vajadzīgas tieši pozitīvas domas – jo to, ko mēs vēlam savai valstij, mēs vēlam arī paši sev un saviem tuviniekiem. Iedzīvotāju iesūtītie novēlējumi kļūs par daļu no projekta. Blakus fonoskopam būs izvietots ekrāns, kur ar to autoru atļauju rotēs saņemtie citāti – līdz ar to šo pozitīvo domu spēks būs redzams arī gaismas un skaņas instalācijā!” skaidro Miks Kārkliņš, Baltcom rīkotājdirektors.

Savus vēlējums ikviens līdz šā gada 16. novembrim var iesūtīt Baltcom draugiem vai Facebook profilā.

Pirmo 100 novēlējumu autoru vidū tiks izlozētas 20 dāvanu kartes 15 latu vērtībā, bet tie divi citātu autori, kuri saņems vislielāko balsojuma skaitu, saņems dāvanu karti 30 latu vērtībā.

 

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas