Aicina nobaudīt Muzeju nakts aperatīvu baznīcāSestdien, 19. maijā Vecās Sv. Ģertrūdes baznīcā 18.00 Garkalnes novada jauktais koris "Pa Saulei" aicina visus rīdziniekus un Rīgas viesus ieklausīties dvēseliskākajās latviešu autoru dziesmās, kuras koncertā "Latvieša lūgšanu dziesmas" apvienos diriģenti Jānis un Marta Ozoli. Koncerts ir kā aicinājums uz dialogu katram pašam ar sevi un šo sarunu palīdzēs uzturēt mācītāji Krists Kalniņš, Rinalds Grants un muzikologs, komponists, kristietis un latvietis Valdis Muktupāvels.

Koncertprogramma ir izveidota, apkopojot skaistākos latviešu komponistu darbus, kas simbolizē katra latvieša dvēselisko saikni ar Dievu, šīs saiknes noturību un atspoguļojumu latvietim tik neatņemamā un svarīgā gara izpausmes veidā kā mūzika.

"Tā kā tieši sestdien norisinās arī Muzeju nakts, tad, manuprāt, šis koncerts ir kā labs "starteris", lai noskaņotos savai Muzeju naktij un padomātu par lietām, par kurām iespējams nekad neesam aizdomājušies un protams arī iedvesmotos un iegūtu pozitīvo emociju lādiņu visai naktij," teic diriģents Jānis Ozols.

Koncerta programmā būs dzirdami skaistākie latviešu autoru darbi noun citu autoru daiļrades.

Biļetes pieejamas visās "Biļešu paradīzes" kasēs.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas