Aicina pieteikties tirdzniecībai Zāļu tirgū


Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments izsludina pieteikšanos tirdzniecībai Zāļu tirgū, kas šogad notiks 20. jūnijā Doma laukumā, Herdera laukumā, Jaunielā, Jēkaba, Pils un Tirgoņu ielās.


Zāļu tirgum aicina pieteikties amata meistarus tirdzniecībai ar tautas lietišķās māksla izstrādājumiem, zemniekus un produktu ražotājus ar vasaras ražas veltēm, gaļu, zivīm, maizi, sieru. Tirgoties aicina biškopjus ar biškopības produkciju, kā arī no dabīgām izejvielām gatavotas kopjošās un ārstnieciskās kosmētikas ražotājus, pirts lietu un piparkūku mazumražotājus un grāmatu izdevējus. Zāļu tirgū, kā allaž, gaidīti arī jāņuzāļu un vainagu tirgotāji.


Zāļu tirgus Tirdzniecības noteikumi un saistītie dokumenti pieejami interneta vietnē www.kultura.riga.lv sadaļā „Aktuāli”. Pieteikties tirdzniecībai iespējams tikai elektroniski, pieteikumus nosūtot uz e-pasta adresi: avesol@riga.lv līdz 27. maija plkst. 12.00, bet jāņuzāļu un zemeņu tirgotāju pieteikumi uz minēto e-pasta adresi tiks gaidīti līdz 16. jūnija plkst. 12.00.


Zāļu tirgu atbalsta Rīgas dome, to organizē Rīgas pašvaldības kultūras iestāžu apvienība.


Papildinformācija par tirdzniecības organizēšanu pieejama pa tālruni 67181059 vai e-pastu: iozola3@riga.lv.


Foto: Publicitates

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas