Ainars Bumbieris svētkos dāvina jaunu dziesmu “Tautas karogs”Sirsnīgi sveicot mūsu nozīmīgākajos svētkos – Lāčplēša dienā un Latvijas Dzimšanas dienā, Ainars Bumbieris sadarbībā ar dzejnieci un TV šovu zvaigzni Magoni Liedeskalns izdod jaunu dziesmu "Tautas Karogs" (Kas latviet's īsts). To iespējams būs noklausīties koncertos visā Latvijā: 11. novembrī - Ķegumā, 12. novembrī - Auros, 16. novembrī - Meņģelē un Mazozolos, 18. novembrī – Ratniekos un Čornajā, 19. novembrī – Daudzevā, 20. novembrī – Mārkalnē un Jaunlaicenē.

"Magones dzejā esmu atklājis saskaņu ar savu pārliecību par to, kas ir Latvija un latvietis īsts. Arī savos koncertos vienmēr uzsveru mūsu katra individualitāti un iekšējo spēku, jo mēs katrs ar savu rīcību un uzvedību esam Latvija. Un es ticu, ka mūsu katra rokās ir iespēja padarīt Latviju par vislabāko un visskaistāko zemi pasaulē," saka Ainars Bumbieris.

Kā saka Magone Liedeskalns: "Lai cik štruntīgi arī būtu, atstājam cerību, ka viss būs labi. Lai kā arī mums ietu, mums šobrīd vienam otru ir jāatbalsta visās dzīves situācijās. Un ja ap sirdi kļūst ļoti skumji var izlasīt labu dzejoli vai noklausīties skaistu dvēselisku dziesmu, satikties ar labiem draugiem, un kopā mēs varam paveikt daudz vairāk, nekā sēžot katrs savos Smārtos."

Dziesmas dzejas līdzautors Jans Ikes teic: "Mūsu brīvība ir kā cerību stars. Par to dziedam dziesmās, lasām dzeju un mīlam mūsu dzimteni Latviju."

Dziesmas "Tautas karogs" mūziku komponējis Ainars Bumbieris. Teksta autori: Magone Liedeskalns un Jans Ikes. Dziesmu aranžējuši Anatolijs Livča un Atis Ieviņš.

Tautas tērps oficiālajā videoklipā no Tautas deju ansambļa "GATVE". Īpašs paldies Guntai Raipalai.

Dziesma drīzumā pieejama visās populārākajās mūzikas straumēšanas servisos pasaulē.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas