Aktiera slimības dēļ Dailes teātris atceļ viesizrādes

Dailes teātrim aktiera veselības problēmu dēļ nākas atcelt režisora Dž.Dž.Džilindžera iestudētās izrādes "Amour fou" plānoto viesizrādi Ikšķilē 10.augustā un Siguldā 18.augustā, informē teātra sabiedrisko attiecību vadītāja Liene Jakovļeva.


Iegādātās biļetes uz 10.augustā Ikšķiles Tautas namā paredzēto izrādi "Amour fou" var nodot biļešu tirdzniecības vietās vai izmantot uz izrādēm "Pirmā grēka līcis" un "Zagļi".


Savukārt uz 18.augustā plānoto izrādi "Amour fou" Siguldas pilsētas kultūras nama studijā "Cosmo" iegādātās biļetes būs derīgas uz jebkuru citu Dailes teātra izrādi Siguldā 18.augustā, vai arī tās var nodot "Biļešu paradīzes" kasēs.


Jāatgādina, ka plkst.17.00 Tīnūžu tautas nama pagalmā tiks spēlēta Ērika Hānberga gandrīz kāzu reportāža Kārļa Auškāpa režijā "Pirmā grēka līcis", kas pulcē kopā Dailes teātra vecākās paaudzes aktieru labākos spēkus. Plkst.20.00 Ikšķiles estrādē būs iespēja noskatīties Rūdolfa Blaumaņa joku lugu ar dziedāšanu "Zagļi", ko iestudējis Kārlis Auškāps. Biļešu cena uz izrādi "Zagļi" ir četri lati, uz izrādi "Pirmā grēka līcis" - astoņi lati. Pensionāriem tiek piedāvāta iespēja iegādāties biļetes uz izrādēm "Zagļi" un "Pirmā grēka līcis" ar 50% atlaidi.


Uz 18.augustā plānoto izrādi "Amour fou" Siguldas pilsētas kultūras nama studijā "Cosmo" iegādātās biļetes derīgas uz jebkuru citu Dailes teātra izrādi Siguldā 18.augustā vai tās var nodot "Biļešu Paradīzes" kasēs.


Atgādinām, ka plkst.14.00 Siguldas kultūras nama Mazajā zālē varēs noskatīties izrādi "Dullais", kas veidota pēc Sudrabu Edžus darba motīviem. Uz šo Kristas Burānes un Mārtiņa Eihes iestudējumu biļešu cena ir četri lati. Lielajā zālē plkst.18.00 varēs noskatīties izrādi "Aija pēc Jaunsudrabiņa", kuras režisors ir Regnārs Vaivars (biļešu cena - pieci lati). Koncertzālē "Baltais Flīģelis" plkst.17.00 būs iespēja redzēt Mihaila Gruzdova iestudēto izrādi "12.diena", kurā četri dažāda vecuma dramaturgi - Lauris Gundars, Jānis Balodis, Ansels Kaugers un Ivo Briedis - pēta četru dažādu paaudžu pārstāvjus, ko skatītājs sastop dienā, kad visus Zemes iedzīvotājus skar Saules aptumsums. Biļešu cena - no 3 līdz 5 latiem. Dailes teātra dienas programmā iekļauta arī Ērika Hānberga gandrīz kāzu reportāža Kārļa Auškāpa režijā "Pirmā grēka līcis". Izrādes norises vieta un laiks tiks precizēts, biļešu iepriekšpārdošana tiks izziņota atsevišķi. No plkst.12.00 līdz 18.00 kultūras namā bez maksas varēs skatīt Dailes teātra video hronikas - pēdējā laika interesantāko notikumu apskatu. Viesizrāžu diena izskanēs plkst.21.00 Siguldas pilsdrupu estrādē ar Raimonda Paula dziesmu programmu "Miers un Bērziņš!", ko piedāvā Andris Bērziņš, Harijs Spanovskis, Jānis Paukštello un Raimonda Paula v.nos. ceremonijorķestris. Biļešu cenas no 3 līdz 7 latiem.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas