Aktieri atsakās strādāt ar Tarantino

Aktieri Kurts Rasels un Saša Barons Koens atteikušies piedalīties kinorežisora Kventina Tarantīno topošās filmas "Django Unchained" uzņemšanā, vēsta The Film Stage.


Abi aktieri nebūt nav pirmie, kuri atsakās filmēties šajā filmā, iepriekš šādu soli spēruši gan Kevins Kostners, gan Džozefs Gordons Levits.


Saša Barons Koens atrunājas, ka aizņemts savas jaunākās filmas "Diktators" reklāmas kampaņās, precīzi nav zināmi Kurta Rasela atteikšanās iemesli, taču, ja var ticēt baumām, tad aktieris nav apmierināts ar iedalīto lomu un uzsver, ka Tarantīno jaunā filma, kas tiek pozicionēta kā vesterns, nemaz tāds īsts vesterns neesot.


Kventins Tarantino (Quentin Tarantino) iecerējis uzfilmēt vesternu,kas nebūs gluži tradicionāls šā kino žanra paraugs, intervijā "The NY Daily News", izteicās Tarantīno.


"Es gribētu uzfilmēt vesternu, taču filmas darbība nerisināsies Teksasā. Drīzāk filma varētu skart verdzības tēmu, to mūsu vēstures laika posmu, par kuru tagad visi izvairās atklāti runāt," izteicies Tarantino.


Viņš piebildis, ka centīsies izvairīties no moralizēšanas: "Var, protams, uzfilmēt vēstures lekciju un izstāstīt par vergiem, kas mūk pa pazemes vilcienu šahtām. Taču var arī uzfilmēt aizraujošu piedzīvojumu filmu, kurā fons būtu verdzības tēma."


Filma ir stāsts par melnādainu vergu, kurš nonācis brīvībā un cenšas glābt savu sievu.


Galveno lomu filmā atveido Džemijs Fokss, pārējās lomas uzticētas Leonardo Di Kaprio, Semjuels Lī Džeksons, Kristofs Valcs,Dons Džonsons,Tods Alens,Džeims Ruso un citi.


Paredzēts, ka filma uz ekrāniem iznāks 2012. gada beigās.

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas