Aktieru atlase jaunam latgaliešu kino projektam

Latgales entuziastu grupa "BILDIS" šī gada 19. februārī no plkst. 9.00 rīko aktieru atlasi uz lomām topošajā filmā "Vīna vosora deļ vysu". Atlase notiks Latgales Reģionālās Televīzijas studijā (18.Novembra 41, Rēzekne, 3.korpuss).


Ierasties uz atlasi aicināts ikviens, kam ir interese par aktiera darbu kino nozarē un pēc paša pārliecības piemīt arī aktiera talants.


Topošās filmas režisors Edgars Blinovs, kas jau izpelnījies atpazīstamību ar darbu pie filmas “Latgolys laikadečs” 2011. gada pavasarī, pašlaik ir uzsācis sagatavošanās procesu savai jaunajai filmai “Vīna vosora deļ vysu”. Kā saka Blinovs, “projekta ideja radās pēc veiksmīgi realizēta iepriekšējā projekta. Ir vēlēšanās iesākto darbu turpināt, radot interesantu mākslas filmu par šodienas Latgali, tās cilvēkiem un viņu problēmām mūsdienu pasaulē.”


Filmas sižets vēstīs par vienas ģimenes drāmu. Pusmūža vecuma sievietei vārdā Santa, kas dzīvo kopā ar savu ģimeni mazā Latgales viensētā, nekā nav dārgāka par viņas diviem bērniem un mazmeitiņu Dzintru, taču ne viss ir tik spoži un saulaini cik varētu likties…


Avots: nra.lv


 

Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2022 Visas tiesības paturētas