Alekss Silvērs un Liera Štein piedāvā jaunu mūzikas video2014. gada 6.novembrī 19:00 klubā MAI TAI  notika pašmāju dziedātāju Aleksa Silvēra un Lieras Štein jaunā singla ar nosaukumu “Mana dziesma skan” pirmatskaņošana, kā arī dotās kompozīcijas mūzikas video prezentācija.

Dziesma tapusi sadarbībā ar skaņu ierakstu kompāniju RolandRecords, kura ir radījusi dziesmas ierakstu, kā arī aranžējumu.

Video klips tika radīts sadarbībā ar kompāniju Motīvs.lv un operatoru Romānu Bessonovu, kā arī ar kompāniju Masterfoto.lv un Mihailu Makarovu. Montāžu ir veikusi kompānija Aftermovie.lv un Andrejs Aleksejevs.

Filmēšanas notika fotogrāfes Svetlanas Mandrikovas Svetography.com studijā Sweet Studio. Filmēšanās komanda sastāvēja no vairāk, kā 10 speciālistiem, ar kuru palīdzību tika nofilmēts mūzikas video “Mana Dziesma skan”.

Mūzikas video un dziesmas vārdi saka, ka kaut dzīve dažreiz padara mūs par lellēm, kuras ir iespiestās noteiktos ramjos, mums katram iekšā skan mūsu personīgā dziesma, un katrs ir brīvs būt par to, ko viņš vēlas, jo tā ir viņa dziesma, tā ir viņa dzīve un neviens nenodzīvos to labāk nekā viņš pats. Tāpēc neļaujiet dzīvei padarīt Jūs par lellēm, nebaidieties dzīvot tā, ka Jūs gribat, nebaidieties no rīcībām, kuras padara Jūsu dzīvi labāku un lai Jūsu dziesma dvēselē skan skaļāk!

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas