Sabīne Berezina ar jaunu dziesmu aicina latviešus atgriezties mājāsKādu laiciņu atpakaļ Sabīne Berezina debitēja māsas mūziklā „Viesmīle”, kas sevī ietver stāstu par latviešu meiteni, kura aizbraukusi no Latvijas, lai strādātu Londonā. Dziesmas autore ir Sabīnes māsa Žanna Berezina, kas sarakstījusi arī dziesmu „Kur deg mana uguntiņa” un kura jau kā pirmā mūzikla dziesma ir atzinīgi novērtēta Latvijas radiostacijās.

Visas mūzikla dziesmas sarakstījusi Žannas Berezina, bet vārdu autors ir jau zināmais un labi pazīstamais jaunais talants Gatis Zotovs. Kas svarīgi - Sabīne mūziklā ieņēma galveno lomu un nu nodod klausītājiem mūzikla otro dziesmu „Esmu šī nakts”. Dziesma ierakstīta un aranžēta Ginta Stankeviča studijā.

Dziesma stāsta par meiteni (mūzikla galveno varoni), kura jūtās vientuļi būdama tik tālu no savas dzimtenes. Tieši tāpēc Sabīne ar māsu izlēma Latvijas valsts svētku mēnesī izdot šo dziesmu kā vēstījumu visiem latviešiem, kas aizbraukuši no valsts, un mudināt tos atgriezties dzimtenē, lai kopā plecu pie pleca veidotu labāku Latviju, labāku nākotni mums un mūsu bērniem, jo nekur nav tik labi kā mājās!

Dziesmas video tika uzņemt Cesvaines pilī ar īpaši pieaicinātu blogeri Alina Keller, kas Sabīnei piešķīra īpašus un dziesmai atbilstošus tēlus. Īpašs paldies tērpu dizainerei Helen Chaude par skaistajiem tērpiem un vizāžistei Zanei Ellerei, kā arī skaistajai Cesvaines pilij un tās personālam.

Par video filmēšanu piebilst Žanna Berezina: „..Neskatoties uz to, ka pilī bija ļoti auksti un ārā bija ļoti drēgns laiks, vērojot Sabīni ne vienā momentā nevarēja pat nojaust, cik viņai patiesībā auksti, kas dziedātāju raksturo kā pacietīgu aktrisi!..”

Video veidojis jau pazīstamais Kaspars Kambars (Damn Studio), kura kontā jau ir Sabīnes nesen izdotā dziesma ar Rassellu „Esi kustībā”, kā arī kopdarbs ar Dj Dween „Dejo Tā” u.c. „..Šī mūzika klipa filmēšana bija interesanta, jo tā notika vietā, kurā nekad nebiju bijis - Cesvaines pilī. Nekad iepriekš nebiju filmējis klipus pilī, tāpēc šī bija interesanta pieredze. Filmēšanas procesā tika izmantots pašbūvēts radio vadāms helikopteris, lai varētu iegūtu skatus no putna lidojuma..” piebilst Kaspars.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas