Aminata izdod dziesmu “Uz neatklātām zvaigznēm”Svētku laikam tuvojoties, Aminata izdevusi sirsnīgu dziesmu “Uz neatklātām zvaigznēm”. Dziesmas tapšanu iedvesmojusi “Latvijas Lepnuma” godināšanas ceremonija, kurā tiek apbalvoti līdzcilvēki, kuri ar pašaizliedzīgu, nesavtīgu rīcību un iedvesmojošu darbu ir padarījuši Latviju labāku.

“Jūtos pateicīga par iespēju godināt “Latvijas Lepnuma” laureātus. Šī dziesma ir veltījums un pateicība visiem Latvijas cilvēkiem, kas šo valsti padara labāku ar saviem darbiem. Dziesmai topot, domāju par sev mīļajiem cilvēkiem un spēku, ko viens otram varam sniegt ar labiem vārdiem, ticību otram, uzmundrinājumu ”, stāsta Aminata.

Mediju grupas “TV3 Group” svinīgā godināšanas ceremonija ”Latvijas Lepnums” šogad norisināsies 18. reizi un pirmo reizi tā tiks aizvadīta Latvijas Republikas proklamēšanas gadadienā 18. novembrī, uzsverot visu goda balvas kandidātu ieguldījumu Latvijas valsts stiprināšanā.

Dziesmas “Uz neatklātām zvaigznēm” autore ir Aminata Savadogo, producents JJ Lush. Video versiju dziesmai veidojis Ritvars Bluka, tajā piedalījušies "Latvijas Lepnums" laureāti – 2015. gada balvas nominācijā "Labie darbi" saņēmēja Gita Bināne, 2015. gada "Sirdsdarbs" – Imants Robežnieks, kā arī 2018. gada "Drosme un pašaizliedzība" – Tomas Jaunzems.

 
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas