Sabīne Berezina laiž klajā jaunu dziesmu “Ne tāpat vien”Ar jaunu dziesmu "Ne tāpat vien" un videoklipu klajā nākusi dziedātāja Sabīne Berezina.

"Skaņdarbs dienas gaismu ieraudzījis brīdī, kad teju visas košās rudens lapas jau nobirušas un Latviju sasniegušas pirmās ziemas vēsmas. "Ne tāpat vien" ļaus vēl nedaudz atgriezties krāsainajās rudens noskaņās pirms ziemas cēliena!" teikts dziesmas pieteikumā.

Dziesmas stāsts ir par to, ka ir jābauda šis brīdis – jādzīvo šeit un tagad. Dziedātāja skaidroja: "Šeit vienā videoklipā ir ietverti divi stāsti, kas noved pie viena rezultāta. Skatuve simbolizē tukšumu. Kā zināms, pēdējā laikā kultūras nozarei klājies ļoti grūti – aizliegumi rīkot pasākumus, atcelti koncerti, nepiepildīti sapņi. Sāp sirds par tukšajām zālēm, par to, ka nav tā, kā bija agrāk. Bet vai ir jādomā par to, kā bija agrāk? Nekas taču nenotiek tāpat vien, visam ir savs laiks un vieta. Turklāt – ja līdzās ir mīļotais cilvēks, tad visu pārvarēt ir daudz vieglāk.

Ir jāļaujas mirklim, jābauda tas, kas notiek šeit un tagad.

Lai cik arī skaists nebūtu kaut kas, kas bijis pagātnē, vai arī kādas nebūtu nākotnes cerības. Līdz ar to – tukšā zāle šobrīd galu galā arī ir pārejošs moments, ir jāiet un jābauda ta, kas notiek tagad, un katram tas var būt kaut kas cits. Jo nekas nenotiek tāpat vien."

Dziesmas teksta autors ir mūziķis, komponists, tekstu autors Gatis Zotovs, bet mūzikas autore ir Sabīne Berezina. Dziesmas studijas producents ir Kaspars Ansons, bet videoklipu filmēja un montēja Kaspars Kambars. Videoklipā aktieru lomās iejutās Sabīne Berezina, bet viņas mīļoto atveidoja blogeris, influenceris Kaspars Bērziņš. Par aktieru grimu parūpējās Liene Baltruka.
Par autoru

Rīts.lv, Latvijas kultūras portāls © 2024 Visas tiesības paturētas